Inlämning pågår
Toyota Yaris
Snart på auktion
Ford Focus 1.6 Ghia
Snart på auktion

Inlämning pågår till nästa Kvalitetsauktion
Sista inlämningsdag 5/9
Första avslut 15/9 19.00

ÄNDRADE ÖPPETTIDER

Midsommarafton 22/6 Stängt
Fredagar i juli
(6/7,13/7,20/7 och 27/7)
Stängt

Övriga dagar öppet som vanligt
Auktionsuppehåll 9/7 -22/7

Föregående sida 1 2 3 4 ... 23 24 Nästa sida

429165
Utropspris
750

429171
Utropspris
1500
950

429152
Utropspris

429153
Utropspris
1500

429154
SNICKARBÄNK 1900-talets mitt, H 84, L 220, B 100 (cm) slitage.
Utropspris
1500
750

429155
SNURRFÅTÖLJER 1 par, Modern tillverkning, klädda med svart skinn/konstskinn, fot i metall.
Utropspris
3000-4000

429158
SKÄNK 1800-tal, furu, H 120, B 113, D 46 (cm) slitage, 1 bakben saknas, ej låsbar.
Utropspris

429159
SPEGELBYRÅ Tidigt 1900-tal, furu, H 84/166, B 90, D 49 (cm) slitage, 2 defekta beslag.
Utropspris

429160
BARNBYRÅ 1800-tal, H 76, B 53, D 31 (cm) slitage, sprickor, list framtill saknas.
Utropspris

429161
HYLLA Tidigt 1900-tal, H 154, B 60, D 27 (cm) slitage, skavmärken, hyllplan saknas.
Utropspris
275

429162
Utropspris

429163
STOLAR 8 st, Jugend tidigt 1900-tal, ek, 2 karmstolar & 6 stolar, bruksslitage, någon lagning.
Utropspris

429164
SOFFBORD Modern tillverkning, glasskivor, H 51, B 129, D 80 (cm) bruksslitage.
Utropspris

429156
BYRÅ 1900-talets andra hälft, H 60, B 58, D 34 (cm,) slitage, skavmärken, håltagning i bakvägg.
Utropspris

429157
PINNSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

428888
RING 18 k, strl 17.5 mm, vikt 3.6 gram.
Utropspris
750

428889
RING 18 k, strl 19.5 mm, vikt 2.6 gram.
Utropspris

428890
RING 18 k, strl 17.5 mm, vikt 3.9 gram.
Utropspris

428891
HALSBAND bärnsten.
Utropspris

428892
HERRARMBANDSUR Enicar Star Jewels.
Utropspris

428893
HERRMBANDSUR Selza.
Utropspris

428894
DIVERSE SILVERSMYCKEN.
Utropspris

428895
HERRARMBANDSUR Junghans.
Utropspris

428896
HALSBAND Silver och markasiter.
Utropspris

428897
DIVERSE SMYCKEN, bijouterier.
Utropspris
1200

428898
DIVERSE SMYCKEN bla Silver.
Utropspris
375

428899
DIVERSE SMYCKEN, bijouterier.
Utropspris
1450

428900
DIVERSE SMYCKEN, bijouterier.
Utropspris

429981
Utropspris

429982
PLÅTBRICKOR 8 st diameter 30 cm, bruksslitage.
Utropspris

429983
DOCKOR 2 st längd 25/30 cm.
Utropspris

429984
KRISTALLKRONA diameter 45 cm.
Utropspris

429985
PARTI brickor, plåtburkar.
Utropspris

429986
AFFÄRSSTÄLL 2 st på hjul. h 82 cm 60x60 cm.
Utropspris

429987
KAFFESERVIS Mitterteich Bavaria, 8+8+8 st.
Utropspris

429988
LAMPA i form av bil längd 18 cm.
Utropspris

429989
SERVIS 11+11+11 st, Krautheim Bavaria.
Utropspris

429990
MC-HUV.
Utropspris

429991
PARTI fat Atterberg Ekeby, dockservis m.m.
Utropspris

429992
SKÅLAR 2 st lysterglas 15 cm.
Utropspris