Transport till Stockholm
Traktorer 26/5
Nästa kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Inlämning pågår
Sista inlämningsdag 25/8

 

AUKTION TRAKTORER
26/5



INFO TRAKTORER >>



 


Pågående auktioner/Alla kategorier/
Föregående sida 1 2 3 4 ... 27 28 Nästa sida

Sortera efter 



299077
PARTI bricka, spegel, ram, skador.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:36:00

299087
PARTI datormus m.m.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:36:00

299078
TRYCK Lars Lerin 45x63 med ram.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
275

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:38:00

299088
AFRICANA 2 delar 25/30 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
200

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:38:00

299089
PARTI brickor, tårtfat m.m.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:40:00

299090
PARTI glas/kristall bl.a. Orrefors.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:42:00

299983
NILS RUNDGREN "BJÖRNJÄGAREN" blandteknik 29x39, osignerad, fuktskada.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
400

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:44:00

299984
NILS RUNDGREN "BJÖRNJÄGAREN" blandteknik 20x28, Figurer.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
1000

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:46:00

299985
HUSHÅLLSASSISTENT med diverse udda tillbehör.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:48:00

299986
HÖGTALARE 2 st Pioneer 62 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:50:00

299987
RYGGSÄCK skinn.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
500

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:52:00

299988
PARTI skinnmössor m.m.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:54:00

299989
FRIMÄRKEN ca 1000 svenska.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:56:00

299990
BOK Svenska Gods och Gårdar Värmland sydvästra delen.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2015-05-27 21:58:00

299991
PARTI förstadagsbrev.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
275

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:00:00

299992
PARTI diverse filateli.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:02:00

299993
MYNTALBUM med diverse mynt.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:04:00

299994
ALBUM med norska och finska frimärken m.m.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
125

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:06:00

299995
ALBUM med svenska frimärken.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
250

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:08:00

299996
PARTI album med frimärken, frimärkshäften.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
200

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:10:00

299997
PARTI diverse mynt, tomma albumblad.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:12:00

299998
SOCKERSKRIN björk 25x35x45 cm, skador.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:14:00

299999
PARTI brickor, spegelbricka 40x28 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:16:00

299395
TRÄNINGSCYKEL Adrenalin, bruksslitage.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:18:00

299396
VITRINSKÅP Modern tillverkning, belysning, H 163, B 43, D 37 (cm) slitage.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:20:00

299397
MATSALSSKÅP Gustaviansk stil, skuren dekor, H 172, B 113, D 48 (cm) slitage/skavmärken, skada nedtil...
Utropspris
800
Aktuell budnivå
650

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:22:00

299398
BOKSKÅP Jugend tidigt 1900-tal, i ek, spröjsat glas, H 153, B 106, D 34 (cm) mindre slitage.
Utropspris
1500-2000
Aktuell budnivå
4300

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:24:00

299399
PIANOPALL 1900-talets mitt, dyna klädd med svart konstskinn, H 50, B 55, D 38 (cm) mindre skavmärken...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:26:00

299400
SÄNGBORD Engelsk stil, mahognybetsat, H 57, B 53, D 41 (cm) mindre slitage.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:28:00

299572
LJUSSTAKAR 2 st Rörstrand "tomtejul" h ca 9.5 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:30:00

299573
LOCKTERRIN Rörstrand "tomtejul" d ca 20 cm.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:32:00

299574
SOCKER OCH GRÄDDKANNA Rörstrand "tomtejul".
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:34:00

299575
LJUSSTAKAR 2 st Dantorp Danmark h ca 15 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:36:00

299576
KUVERTTALLRIKAR 12 st Nysilver stpl Danmark d ca 28 cm.
Utropspris
600
Aktuell budnivå
650

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:38:00

299577
PARTI BLOMLÅDOR/AMPLAR, metall.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
300

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:40:00

299578
TALLRIKAR 7 st Rörstrand "tomtejul" d ca 26 cm.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
450

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:42:00

299579
SERVERINGSBRINGARE Rörstrands "tomtejul" h ca 15 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:44:00

299580
TALLRIKAR 9 st djupa Rörstrands "tomtejul" d ca 21 cm.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
400

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:46:00

299581
SERVISDELAR Rörstrand "tomtejul" 4 st.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
400

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:48:00

299582
MATSALSDUK halvlinne Borlänge väveri 130x300 cm, oanvänd.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
600

Auktionen avslutas
2015-05-27 22:50:00
Föregående sida 1 2 3 4 ... 27 28 Nästa sida