Nästa kvalitetsauktion
Första avslut 29/4
Inlämning pågår
Sista inlämningsdag 18/4
 ÄNDRADE ÖPPETTIDER

Fredag 6/1 STÄNGT

Föregående sida 1 2 3 4 ... 31 32 Nästa sida

369755
HYLLA tidigt 1900-tal, i furu, H 105, B 70, D 28 (cm) bruksslitage/ostabil.
Utropspris

369757
SÄNGBORD 1 par, 1900-talets andra hälft, H 55, B 50, D 37 (cm/st) bruksslitage.
Utropspris

369758
Utropspris

369756
ARBETSSTOL 1900-talets andra hälft, formpressad sits & rygg, ställbar/snurrbar, bruksslitage.
Utropspris

369776
KARMSTOL 1960-tal, bruksslitage, torkad stoppning, någon fläck.
Utropspris

369760
Utropspris
375

369761
BARNSTOL 1900-talets mitt, björk, utfällbar, slitage.
Utropspris

369762
STOLAR 1 par, Senempire 1800-tal, björk, bruksslitage.
Utropspris

369763
GOLVLAMPA Ewå, 1900-talets andra hälft, ställbar, höjd ca 135 cm, bruksslitage.
Utropspris

364599
BLUS PART TWO. Oanvänd strl 10.
Utropspris

370258
SPEGEL 83x41 cm.
Utropspris

370302
KAFFEKVARN ca 35 cm.
Utropspris

370303
TAKLAMPA plåt diameter 39 cm.
Utropspris
375

370304
BRICKA porslin 17x51 cm.
Utropspris

370305
FAT Upsala Ekeby KEB 7009 längd 35 cm.
Utropspris

367958
PARTI tavlor bl.a. Axel Tallberg.
Utropspris

367959
TRÄSKRIN i form av bok 8x21x27 cm.
Utropspris

367960
MATTALLRIKAR 6 st Kosta Boda Mine Ulrica Hydman Vallien diameter 28 cm.
Utropspris

367961
HORN 2 st längd 45/60 cm.
Utropspris

367962
PARTI bestick, tidskrifter.
Utropspris

367963
PARTI vas Skultuna, tennskålar m.m.
Utropspris

367964
PARTI ep-skivor, singlar.
Utropspris

367965
HYLLSYSTEM Montana Peter J Lassen 4 hyllor 20x24x47 cm.
Utropspris

367966
TRASMATTOR 4 st.
Utropspris
275

367801
RINGAR 4 st bla P Sarpaneva.
Utropspris

367802
RINGAR 4 st bla Finland.
Utropspris

367803
RINGAR 4 st bla Finland.
Utropspris

367804
RINGAR 5 st bla Finland.
Utropspris

367805
RINGAR 6 st bla Finland.
Utropspris

367806
HALSBAND 2 st, ett bärnsten.
Utropspris

367807
DIVERSE HALSBAND MED STENAR.
Utropspris

367808
DIVERSE HALSBAND MED STENAR.
Utropspris

367809
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367810
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367811
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367812
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367813
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367814
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367815
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris

367816
PARTI DIVERSE SMYCKEN.
Utropspris