Toyota Yaris
Försäljes 20/5
Wiwen Nilsson
Försäljes 20/5
Lars Lerin
Försäljes 21/5

Inlämning pågår till nästa Kvalitetsauktion
Sista inlämningsdag 30/8
Första avslut 9/9 19.00

ÄNDRADE ÖPPETTIDER

Torsdag 25/5 Stängt
Fredag 26/5 Öppet 13.00-15.00
Måndag 5/6 Öppet 13.00-15.00
Tisdag 6/6 Stängt

Föregående sida 1 2 3 4 ... 31 32 Nästa sida

384823
SKRIVBORDSSTOL tidigt 1900-tal, ek, höj/sänkbar, snurr- & vippfunktion, bruksslitage/skavmärken.
Utropspris
650

384822
Utropspris

384820
HÖRNSKÅP Allmoge 1800-tal, H 95, B 83, D 55 (cm) slitage, nyckel saknas.
Utropspris
1150

384828
SOFFA 18/1900-tal, omgjord från vagnssits, trä & smide, längd 105 cm, slitage.
Utropspris

384816
Utropspris

384817
VAGGA Allmoge 1800-tal, H 54, L 91, B 69 (cm) slitage.
Utropspris

384811
Utropspris

384812
STOLAR 4 st, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, slitage, 1 med släppt klädsel.
Utropspris

384814
MAGASINSKÄRRA L 115, B 55 (cm) bruksslitage, däck/slang ej kontrollerade.
Utropspris

384818
STOLAR 3 st, Nyrokoko 1800-talets andra hälft, slitage/fläckar, 1 ostabil.
Utropspris

384819
STOLAR 1 par, tidigt 1900-tal, mahogny, läderklädsel, slitage, någon lagning.
Utropspris

384824
Utropspris

384825
VAGNSHJUL Antikt, dia 120 cm, slitage.
Utropspris

384826
VAGNSHJUL Antikt, i smide, dia 137 (cm) slitage/korrosion.
Utropspris

384827
VIBRATIONSPLATTA Maxfit Ks 21, höjd 140 cm, bruksslitage.
Utropspris

385066
BASCOMBO Riot BA80, 80w, bruksslitage.
Utropspris

385067
GIPSFIGURIN höjd 45 cm.
Utropspris

385068
BORDSFOTOGENLAMPA höjd 33 cm.
Utropspris

385069
BORDSFOTOGENLAMPA höjd 46 cm.
Utropspris

385070
BLOMKRUKA lergods höjd 45 cm.
Utropspris

385071
HUSHÅLLSASSISTENT Electrolux med diverse tillbehör.
Utropspris

385072
VINGLAS 16 st Kosta City höjd 13 cm.
Utropspris
450

385073
GLAS 12 st Kosta City höjd 6 cm.
Utropspris
450

385074
VINGLAS 11 st Kosta City höjd 14 cm.
Utropspris

385091
BORDSLAMPA "ormlampa" höjd 25 cm.
Utropspris

385092
LJUSSTAKE smide "Leksandsstake" höjd 55 cm.
Utropspris

385093
PARTI mormorsur (visare saknas), armbandsur, kuriosa.
Utropspris

385094
WHISKYGLAS 4 st Kosta City höjd 7.5 cm.
Utropspris

385095
PARTI Orrforsskål, kryddburkar, portvinskaraff m.m.
Utropspris

385096
PARTI diverse porslin.
Utropspris

385097
PARTI plast retro.
Utropspris

385098
PARTI karaff Holmegaard, vaser, assietter m.m.
Utropspris

385079
SERVISPORSLIN Villeroy & Boch 27 delar.
Utropspris

385080
SYLTKRUKA Gustavsberg stenmassa höjd 23 cm.
Utropspris

385081
ÄGGHÖNA längd 21 cm.
Utropspris

385082
BORDSSPEGEL gjutjärn höjd 52 cm.
Utropspris

385083
BREVPRESSAR 2 st konstglas höjd 8/18 cm.
Utropspris

385084
TEKANNOR 2 st.
Utropspris

385085
PARTI ostindiskt, en kopp med nagg höjd 12 cm.
Utropspris

385086
SERVISDELAR Orrefors Edene, 3 skålar, 9 assietter, 9 tallrikar.
Utropspris