Föregående sida 1 2 3 4 ... 47 48 Nästa sida

422038
Utropspris

422039
SPELBORD Sent 1800-tal, fanerat med valnöt, H 75, B 89, D 43 (cm) bruksslitage.
Utropspris

422037
Utropspris

422045
Utropspris

422049
Utropspris
1050

422048
Utropspris
700

422018
GUNGSTOL 1900-talets mitt, i furu, bruksslitage.
Utropspris

422019
PELARBORD 1800-talets andra hälft, H 79, Dia 59 (cm) slitage.
Utropspris

422022
SOFFBORD 1900-talets mitt, rotting, glasskiva, H 55, B 98, D 60 (cm) slitage.
Utropspris

422023
Utropspris

422036
FOTPALL, 1900-talets mitt, stomme i betsad bok, klädd med konstskinn, H 36/49, L 56, B 36 (cm)
Utropspris

422040
SPELBORD 1800-tal, på pelarfot, vitmålat, H 77, B 88 (cm) slitage, slagen skiva.
Utropspris

422041
Utropspris

422050
ATENIENNHYLLA 18/1900.tal, H 157, B 71, D 38 (cm) bruksslitage.
Utropspris

422047
KARMSTOL Casala, Tyskland 1900-talets mitt, stomme i betsad bok, stämplad, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

421961
HALSSMYCKE Silver, stpl EFVA (Efva Attling Stockholm AB).
Utropspris
375

421962
HALSBAND Silver med markasiter, 1900 talets första hälft.
Utropspris

421963
PARTI KLOCKKEDJOR.
Utropspris

421964
PARTI KLOCKKEDJOR.
Utropspris

421965
PARTI KLOCKKEDJOR.
Utropspris

421966
RINGAR 9 st Silver.
Utropspris

421967
BROSCH/HÄNGE Silver, d 5 cm.
Utropspris

421968
FICKUR Silver, Viking, d 5 cm.
Utropspris

421969
DAMARMBANDSUR Omega.
Utropspris

421970
MORMORSUR 5 st, Silver.
Utropspris

421971
MORMORSUR 5 st, Silver.
Utropspris

421972
MORMORSUR 6 st.
Utropspris

421973
Utropspris

421974
STORT PARTI ARMBANDSUR.
Utropspris

421975
HALSRING Tenn, stpl Jörgen Jensen Danmark, bucklor.
Utropspris

421976
RING 18 k med stenar, strl 18 mm.
Utropspris
450

421977
RING 18 k, 7 gram, stpl HGV (Håkanssons Guld Karlstad).
Utropspris
1500
1550

421978
RING 18 k, vikt 5.4 gram, strl 19 mm.
Utropspris
850

421979
RING 20 k, modern design, stpl Stockholm, vikt 6.6 gram.
Utropspris
1500
1200

421980
RING 23 k, stpl JTP 1863m strl 15.5 mm, vikt 4.8 gram.
Utropspris
1250

421981
RING 18 k, modern design, stpl ODD (Odds Guld Ab Visby 1997), vikt 10.6 gram.
Utropspris
2400

422141
HANDTAG med kodlås, Assa Abloy.
Utropspris

422142
MAHJONGSPEL plastbrickor.
Utropspris

422143
KONSTGLASSKÅLAR paret höjd 18 cm, en med avslag.
Utropspris

422144
OS 1936 bok m.m.
Utropspris