Föregående sida 1 2 3 4 ... 29 30 Nästa sida

446029
Utropspris
6000-8000
6100

446013
Utropspris
1500-2000

446016
Utropspris
900

446015
TREBENSGRYTA Gjutjärn, H 43, Dia 53 (cm) korrosion.
Utropspris

446017
PINNSTOLAR 4 st, Nesto, 1950/60-tal, björk, slitage, skavmärken, 1 rygg med spricka.
Utropspris

446018
HÄNGHYLLA 1930-tal, bonad björk, dekor med fotografier nedtill, H 57, B 108, D 19 (cm) bruksslitage.
Utropspris

446020
Utropspris

446023
KOLONNPIEDESTAL 1900-talets första hälft, höjd 95 cm, bruksslitage.
Utropspris

446026
STOLAR 3 st, Bertil Fridhagaen, Bodafors 1963, teak, bruksslitage, klädsel med skador.
Utropspris

446028
Utropspris

446027
Utropspris

446025
STOL Jugend tidigt 1900-tal, svartmålad, skavmärken, fläckar.
Utropspris

446024
PIEDESTAL 1900-talets mitt, höjd 81 cm, slitage, skavmärken.
Utropspris

446021
FÅTÖLJ 1900-talets mitt, plyschklädsel, bruksslitage, fläckar.
Utropspris

446014
STOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, skavmärken, klädsel med slitage/fläckar.
Utropspris

445494
FICKUR Halda Z-verk, nummer 1589, silver, d ca 5 cm, defekt mekanism.
Utropspris
1500
1700

445495
ARMBAND STELT BORGILA Silver, vikt 67 gram.
Utropspris
1000-2000

446491
IPAD 3:e generationen, wifi + sim-kort, 32GB, fodral, laddare (ej original).
Utropspris
750

432410
SAMSUNG Galaxy Tab 2 10.1" GT-P5100, 16GB, 3G, laddare.
Utropspris

445723
LAMPFÖTTER 12 st olika, höjd 40 cm och lägre.
Utropspris

445724
UTELAMPA ca 35 cm.
Utropspris

445725
FAT 3 st, konstglas bl.a. Ulrica Hydman-VallienKkosta Boda, diameter 34 cm och mindre, slitage.
Utropspris

445726
BUNKAR 3 st mässing, SKultuna "kattbunkar", diameter 12/12/15 cm.
Utropspris

445727
FAT + TÅRTFAT diameter 28/29 cm.
Utropspris

445728
KAFFEKOPPAR 6 st med 7 fat, Arabia Kasino.
Utropspris

445729
VÄGGKLOCKA Junghans, 34 cm.
Utropspris

445730
TAVLOR 16 st, motiv ur Nils Holgersson, 24x17 cm med ram.
Utropspris

445731
SÄNGÖVERKAST virkat.
Utropspris

445732
PARTI bestick olika modeller.
Utropspris

445733
PARTI bestick.
Utropspris

445734
PARTI rostfria bestick.
Utropspris

445735
TAVLOR 2 st med idrottsmedaljer, 1920/30-talet.
Utropspris

445736
RESTAURANGFORMAR 2 st i koppar, längd 26/30 cm.
Utropspris

445737
PARTI vinglas bl.a. Bror, skålar Iittala, bestick.
Utropspris

445738
PARTI nysilverbestick.
Utropspris

445739
SKIVSPELARE + 2 HÖGTALARE Dux.
Utropspris

445858
CHIPLÄSARE Mini Max II (Säljes för Polismyndigheten i Värmlands län) 2017-5000-HG70483:1.
Utropspris

445859
JULKYRKA med spelverk, längd 30 cm.
Utropspris

445860
ADVENTSLJUSSTAKAR 2 st, höjd 55 cm.
Utropspris

445861
MIXER OBH Nordica.
Utropspris