Karlstad-Hammarö Auktionsverk

Pågående auktioner/Alla kategorier/
Föregående sida 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 ... 32 33 Nästa sida

Sortera efter 



427546
SPEGEL gjutjärn 46x32 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
80

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:30:00

427547
BÖCKER antikviteter, topografi m.m.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:32:00

427548
PARTI barnböcker, serietidningar.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:34:00

427549
PARTI plåtburkar 36 cm och mindre.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:36:00

427527
KOMPASS i låda lådan 16x16 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:38:00

421090
SOFFGAVLAR 1 par, Modern tillverkning, i gjutjärn, i form av svanar, H 90, L 66 (cm/st)
Utropspris
4000-5000
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:40:00

427241
SVÄRD antikt längd 83 cm, skador.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
90

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:42:00

427242
PARTI 2 tavlor 2 ramar (fotomått 23x17 cm).
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:44:00

427243
PARTI mynt bl.a. 3 st 50 kr 1976.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:46:00

427244
TELEFONER 2 st Bang & Olufsen.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:48:00

427245
FAT ostindiskt 29x38 cm, skador bl.a. flagade retuscher.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:50:00

427247
RADIO längd 30 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:52:00

427248
FIGURIN konstmassa "Kan du inte tala ?" längd 27 cm, höjd 20 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:54:00

427249
SEGELBÅT trä höjd 42 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:56:00

427250
PARTI smycken, mynt m.m.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-06-02 21:58:00

427251
TAVLA "Kortspelet på Klubben" 24x28 cm med ram.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:00:00

427252
BOK Nordens Fåglar.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:02:00

427253
PARTI konstböcker.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:04:00

427254
GUNHILD KULANDER metalltavla 37x29, "Ropen".
Utropspris
500
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:06:00

427255
KAFFESERVIS för 11 personer.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:08:00

427256
FISKRULLE ABU-Matic 150.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:10:00

427257
BÅTMOTORLÅS Abus.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:12:00

427258
BORDSFOTOGENLAMPA total höjd 48 cm, brännarglas saknas.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:14:00

427259
PARTI diverse mynt.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:16:00

427260
PARTI bestick m.m. i nysilver.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:18:00

427261
PARTI trasmattor.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:20:00

426815
DAMCYKEL DBS 26" hjul, 3 växlar, ramlås med nyckel, däck slang ej kontrollerade, bruksslitage. (Visa...
Utropspris
600
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:22:00

426813
TRÄDGÅRDSGRUPP Jutlandia modern tillverkning, 6 karmstolar, fällbara, bord H 75, Skiva 150x89, 2 kla...
Utropspris
1500-2000
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:24:00

426816
DAMCYKEL Brage 1900-talets mitt, 28" hjul, bruksslitage, däck slang ej kontrollerade. (Visas i nedre...
Utropspris
600
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:26:00

426817
TRÄDGÅRDSBÄNK 1900-talets andra hälft, H 44 L 100 cm, bruksslitage. (Visas i nedre hall 31/5 och 1/6...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:28:00

426818
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets andra hälft, gavlar i gjutjärn, L 125 cm, slitage, murkna brädor. (Visas ...
Utropspris
600
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:30:00

426822
SÄNGBORD 1 par engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, H 63 B 40 D 55 (cm), bruksslitage. (V...
Utropspris
500
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:32:00

426823
KORGGRUPP 1900-talets andra hälft, rotting, 2 fåtöljer, bord med glasskiva H 56 Dia 75 cm, bruksslit...
Utropspris
600
Aktuell budnivå
90

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:34:00

426824
KARMSTOLAR 10 st, Kinnarps, 1900/2000-tal, bruksslitage, några med fläckar. (Visas i nedre hall 31/5...
Utropspris
800
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:36:00

426825
TAMBURMAJOR 1900-talets andra hälft, stålrör, 6 armar, H 180 cm, bruksslitage. (Visas i nedre hall 3...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:38:00

426826
WHITEBOARD Modern tillverkning, på hjul, H 187, tavla 105x70 cm, bruksslitage. (Visas i nedre hall 3...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:40:00

426828
AVLASTNINGSBORD Stringmodell 1900-talets mitt, mahogny, H 50 B 60 D 35 cm, bruksslitage. (Visas i ne...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:42:00

426829
SÄNGBORD Stringmodell 1900-talets mitt, teak, H 49 B 52 D 31 (cm), slitage. (Visas i nedre hall 31/5...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:44:00

426830
SIDEBORD Jugend tidigt 1900-tal, ek, 2 lådor, H 104, B 80, D 49 (cm), slitage, skavmärke. (Visas i n...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:46:00

426831
TRÄDGÅRDSGRUPP Modern tillverkning, plast, 4 karmstolar, bord H 75 Dia 100 cm, dynor medföljer, bruk...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-06-02 22:48:00