Karlstad-Hammarö Auktionsverk

Pågående auktioner/Alla kategorier/
Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 ... 24 25 Nästa sida

Sortera efter 



416128
EFTERRÄTTSSKÅLAR 9 st Kosta.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2018-02-25 23:00:00

416067
PARTI trasmattor.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:00:00

416068
TRÄLÅDOR 2 st längd 33/56 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:02:00

416069
VAJER på rulle ca 6 mm diameter.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:04:00

416188
BÖCKER Brunnhage: Idrottsboken 1945-1992.
Utropspris
1000
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:06:00

415935
SNURRSTOLAR 1 par, modern tillverkning, sits i formgjuten plast, kromad benställning, höj/sänkbara.
Utropspris
800
Aktuell budnivå
325

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:08:00

415936
PALL 1900-talets mitt, klädd med blå vinyl/konstskinn, H 41, L 50 (cm)
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:10:00

415937
KOMMOD 1800-talets andra hälft, vitmålad, H 73, B 43, D 43 (cm) slitage, sprickor.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:12:00

415944
BÄNKAR 1 par, Modern tillverkning, bambu, H 36, L 100, B 40 (cm/st) färgsläpp, sprickor.
Utropspris
600
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:14:00

415945
SOFFA Modern tillverkning, bambu, längd 200 cm.
Utropspris
800
Aktuell budnivå
475

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:16:00

415946
BYRÅ Nyrenässans, 18/1900-tal, ådringsmålad, H 114, B 84, D 48 (cm) slitage, skavmärken, nyckel sakn...
Utropspris
600
Aktuell budnivå
550

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:18:00

415947
BORD & STOLAR 1900-talets andra hälft, bord märkt Alni Möbler - Risö Norge, stålrör & laminerad skiv...
Utropspris
500
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:20:00

415954
SÄNGBORD/BYRÅAR 1 par, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, furu, H 71, B 42, D 31 (cm/st) bru...
Utropspris
800
Aktuell budnivå
1000

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:22:00

415955
PALL 1900-talets mitt, stomme i betsad bok, dyna klädd med svart konstskinn, H 48, L 58 (cm) mindre ...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
450

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:24:00

415956
BARSTOLAR 3 st, Modern tillverkning, industridesign, plåt, höjd 76 cm/st.
Utropspris
800
Aktuell budnivå
425

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:26:00

415957
BOCKBÄNK 1900-talets mitt, H 49, L 74 (cm) släppt klädsel.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:28:00

416129
GLAS 8+6 höjd 11/17 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:30:00

416130
BANKFACKSLÅDA 8x29x43 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:32:00

416131
BANKFACKSLÅDA 8x29x43 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:34:00

416132
BANKFACKSLÅDA 9x29x43 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:36:00

416133
PLÅTBRICKA Grön Anna 35x50 cm, slitage/repor.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:38:00

416134
THOR FAGERQVIST 22x16, Självporträtt.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:40:00

416135
SKOHORN mässing längd 45 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:42:00

416136
PARTI ägghönor, hönor.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:44:00

416137
TAVLOR 4 st.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:46:00

416138
SAMLARTALLRIKAR 9 st Rörstrand Harald Wiberg.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:48:00

416139
SKÅL + TALLRIK 19/35 cm, skålen med ägarmärkning.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
250

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:50:00

416140
SKRIVMASKIN Remington Portable.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
80

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:52:00

416141
PARTI kameror.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
275

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:54:00

414770
HALSBAND 2 st Silver, modern design, vikt 26 gram.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
90

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:56:00

414771
ARMBAND Silver, stelt + örhängen 2 st, MEMA.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
90

Auktionen avslutas
2018-02-26 19:58:00

414772
DIVERSE SILVERSMYCKEN.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
275

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:00:00

414773
ARMBAND Silver, stelt, stpl Ädelsmide Lars Bostrand.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:02:00

414774
HALSBAND Silver, x-länk, vikt 20 gram.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
125

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:04:00

414775
ARMBAND 3 st, Silver.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
275

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:06:00

414776
RINGAR 10 st, Silver.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
475

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:08:00

414777
HALS OCH ARMBAND Silver, vikt 47 gram.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:10:00

414778
RINGAR 10 st, Silver.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
175

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:12:00

414779
ÖRHÄNGEN 4 par, Silver.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
200

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:14:00

414780
ARMRING Silver, stpl BRL (Lundqvist AB Bröderna Falun) vikt 19 gram.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-02-26 20:16:00