Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 ... 29 30 Nästa sida

400987
FLAGGSTÅNGSKNOPP glas.
Utropspris

401231
FÅTÖLJ Nyrenässans 18/1900-tal, valnöt & björk, skuren dekor, klädd med sammet, mindre bruksslitage.
Utropspris

401233
Utropspris
700

401228
STOLAR 1 par, 1960-tal, teak, bruksslitage.
Utropspris

401229
STOL Nyrenässans 18/1900-tal, valnöt & björk, skuren dekor, klädd med sammet, mindre bruksslitage.
Utropspris

401239
SEKRETÄR 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 102, B 88, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris
275

401248
Utropspris

401238
Utropspris

401232
BRICKBORD Tidigt 1900-tal, vitmålat, kopparbricka, H 62, Dia 60 (cm) bruksslitage.
Utropspris

401237
FÅTÖLJ 18/1900-tal, skuren dekor, läderklädsel, slitage.
Utropspris

401230
AVLASTNINGSBORD Rokokostil, modern tillverkning, H 51, B 64, D 45 (cm) mindre bruksslitage.
Utropspris

401234
BARNCYKEL Yosemite, 16" hjul, bruksslitage.
Utropspris

401235
SYPALL 1900-talets mitt, H 39, Dia 44 (cm) bruksslitage.
Utropspris

401236
KAMELPALL 1900-talets mitt, dyna med läderklädsel, H 40, L 56 (cm) bruksslitage.
Utropspris

401242
TAMBURMAJOR 1900-talets andra hälft, guldfärgade stålrör, höjd 180 cm, bruksslitage.
Utropspris

401244
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, teak & mässing, höjd 126 cm, bruksslitage.
Utropspris

400988
NÄBBSTÖVLAR strl 41.
Utropspris

400989
SKRIVMASKIN Woodstock.
Utropspris

401031
KÄPP med silverkrycka.
Utropspris

401032
HANDDUKSHYLLA längd 49 cm.
Utropspris

401033
LAMPFOT metall höjd 30 cm.
Utropspris

401034
FIGURIN gips höjd 31 cm.
Utropspris

401035
BORDSLAMPA ostindisk höjd med skärmhållare ca 50 cm.
Utropspris

401036
PARVASER Imari 18/1900-tal höjd 24 cm.
Utropspris

401037
ARBETSLAMPA industridesign 18 cm.
Utropspris

401038
HORN 50 cm.
Utropspris

401039
VAS Ryssland höjd 25 cm.
Utropspris

401040
KOMPASS Silva diameter 13 cm.
Utropspris

401041
JORDGLOB med belysning höjd 40 cm.
Utropspris

401042
KOPPARKOKARE 2 st höjd 30/33 cm.
Utropspris

401043
PARTI kopparföremål, kittelns diameter 32 cm.
Utropspris

401044
KAFFE/MOCKASKEDAR 12 st udda.
Utropspris

401045
BORDSTELEFON höjd 26 cm.
Utropspris

401046
SPILLKUMMAR 1+2 blåsta diameter 16/17/25 cm.
Utropspris

401047
PLÅTBURKAR 2 se Nalle Puh de största 9x19x26 cm.
Utropspris

401048
PARTI dukar bl.a. Klässbol.
Utropspris

401049
GLAS 6 st i förpackning höjd 12 cm.
Utropspris

401050
MAJA FJAESTAD handtryck 25x31, Sommarblommor, hörnskador.
Utropspris

401051
PARTI plåtburkar, hängare, rullhållare, ram.
Utropspris

401052
GÖKUR 32 cm.
Utropspris