Föregående sida 1 2 ... 30 31 32 33 Nästa sida

432949
GOLFBAG med klubbor.
Utropspris

432098
BARNGRINDAR 2 st Secure.
Utropspris

431898
SPEGEL 80x60 cm.
Utropspris

433556
SKOLPLANSCH 93x70 cm, Svamptavla I, slitage/skador.
Utropspris

433329
SKOLPLANSCH 70x100 cm, Vinterfåglar vid gården, slitage.
Utropspris

433205
SPEGEL 55x48 cm.
Utropspris

433222
SPEGEL 85x74 cm.
Utropspris

432357
VÄRLDSKARTA 93x141 cm med ram.
Utropspris

432101
HANS KAJTORP opp 120x113, "I begrundan III".
Utropspris

433628
Utropspris
3000-4000

433439
PINNSTOLAR 5 st, svartlackerade, skavmärken/repor.
Utropspris

433440
BORD / PIEDESTAL höjd 59 cm, diameter 38 cm, bruksslitage.
Utropspris

433441
STOL allmoge, pluggad, sitthöjd 43 cm, höjd 81 cm.
Utropspris

433442
MATTA handknuten Iran, 127x190 cm, slitage, skadade fransar, fläckar.
Utropspris

433443
MATTA handknuten Bokara 160x250 cm, bruksslitage.
Utropspris

433444
MATTA handknuten Bokara 135x195, bruksslitage.
Utropspris

433445
MATTA handknuten Bokara 162x250 cm, bruksslitage.
Utropspris

433446
MATTA handknuten Hamadan 94x180 cm, slitage, kantskador.
Utropspris

433447
MATTA handknuten 105x162 cm, slitage, fransskador.
Utropspris

433448
MATTA handknuten Pakistan Keshan, 168x245 cm, bruksslitage.
Utropspris

433449
MATTA maskinknuten diameter 200 cm, bruksslitage.
Utropspris

433450
MATTA rölakan 175x235 cm, bruksslitage, mindre fläckar.
Utropspris

433451
MATTA handknuten 107x160 cm, slitage, mindre skador.
Utropspris

433452
MATTA handknuten 84x139 cm, bruksslitage.
Utropspris

433453
MATTA rölakan handvävd 64x121 cm, signerad NN, bruksslitage.
Utropspris

433454
MATTA rölakan 93x240 cm, bruksslitage.
Utropspris

433455
MATTA maskinknuten 136x192 cm, bruksslitage.
Utropspris

433456
Utropspris

433457
KINAMATTA 136x206 cm, slitage, fläckar.
Utropspris

433458
MATTA maskinknuten Herat, ull, 170x230 cm.
Utropspris

433459
MATTA maskinknuten Täbris Suder, ull, 174x245 cm, bruksslitage.
Utropspris

433438
AVSTÄLLNINGSBORD paret teak, höjd 49 cm, skivan 42x64 cm.
Utropspris