Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 25 26 Nästa sida

433929
KAMERA Edixa Prismat. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433930
KAMERA Edixa . Flex. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433931
KAMERA Exacta Ihagee Dresden. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433932
KAMEROR 5 st Pentax varav en med motor. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris
650

433933
KAMEROR 10 st olika märken. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris
375

433934
KAMEROR 8 st med fodral, olika märken. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris
900

433935
KAMEROR 5 st Zenit, olika modeller. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433936
PARTI bilder för Laterna Magica. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433937
PARTI filmkameror, filmredigerare. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433938
LÅDKAMEROR 8 st 9-16 cm. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433939
KAMEROR 7 st 14-20 cm. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433940
KAMEROR 7 st 12-20 cm. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433941
PARTI polaroidkameror. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433942
PARTI View-Master. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

433943
PARTI projektorer m.m. (Proveniens kamerasamling Ove Karlsson, Grythyttan).
Utropspris

435156
SOFFA Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, läderklädsel, längd 196 cm, bruksslitage.
Utropspris
1500-2000

435157
Utropspris
1500-2000

435158
Utropspris
1500

435159
SNURRFÅTÖLJ Ekornes stressless Norge sent 1900-tal, läderklädsel, fotpall, bruksslitage.
Utropspris

435160
FÅTÖLJ Ikea "Poäng", modern tillverkning, stomme i formpressad bok, bruksslitage.
Utropspris

435161
HÖRNSKÅP nyrenässans, tidigt 1900-tal, ek, H 91 B 116 D 66 (cm) bruksslitage.
Utropspris

433984
Utropspris
1000-2000
650

431936
KANAPE nyrokoko höjd 102 cm, längd 148 cm.
Utropspris

433986
TRÄNINGSCYKEL Monark, 1900-talets andra hälft, bruksslitage.
Utropspris

433988
SNURRPALL 1900-talets mitt, stålrör, höj/sänkbar, dia 35 (cm) bruksslitage.
Utropspris

433989
Utropspris

433991
TAMBURMAJOR 1900-talets andra hälft, stålrör, höjd 181 cm, slitage, står något snett.
Utropspris

435170
Utropspris

435176
SIDEBOARD 1940-tal, alm, svartmålade dörrar & sidor, H 76, B 146, D 48 (cm) fanérslitage.
Utropspris

435180
SOFFA Arne Norell, 1900-talets andra hälft, längd 220 cm, slitage/solblekt.
Utropspris

435480
DAN LINDSTRAND opd, 47x62 cm.
Utropspris

435481
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 46x36 cm, skulpterad ram.
Utropspris

435482
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 30x40 cm.
Utropspris

435483
SPEGEL förgylld, oval, h 60 cm.
Utropspris

435484
EJNAR R LASSEN opd, 45x60 cm.
Utropspris

435485
NAPOLEON FRANK opd, 39x49 cm.
Utropspris

435486
KEITH HARING affisch 78x78 cm
Utropspris

435487
THOMAS FRYD affisch, 83x59 cm.
Utropspris

435488
MARC CHAGALL affisch, 83x59 cm.
Utropspris

435489
MICHAEL SOWA affisch, 70x50 cm.
Utropspris