Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 44 45 Nästa sida

422086
BLOMLÅDA 1960-tal, fanerad med teak, H 41, L 99, B 23 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

422087
STOL 1900-talets mitt, bruksslitage, ostabil.
Utropspris

422088
Utropspris

422089
HÄNGHYLLA Tidigt 1900-tal, furu, H 71, B 82, D 19 (cm) bruksslitage.
Utropspris

422090
AVLASTNINGSBORD 18/1900-tal, vitmålat, H 71, B 66, D 45 (cm) slitage, skavmärken.
Utropspris

422091
CHIFFONJÉ 1800-talets andra hälft, ådringsmålad, H 124, B 105, D 45 (cm) slitage, färgsläpp.
Utropspris

422092
SLAGBORD 1900-talets mitt, björk, H 77, Skiva 56+26+56 x 72 (cm) slitage, fanérsläpp.
Utropspris

422093
BYRÅ 1900-talets mitt, H 68, B 68, D 34 (cm) slitage.
Utropspris

422094
KOMMOD 18/1900-tal, vit/gråmålad, H 75, B 55, D 40 (cm) skavmärken.
Utropspris

422095
PALLAR 2 st & tidningskorg Saga Form, längd 37-48 cm, slitage.
Utropspris

422096
Utropspris

422097
BARNSTOLAR 1 par, björk, sitthöjd 50 cm, bruksslitage.
Utropspris

422098
KORGSTOL 1900-talets andra hälft, flätad i rotting, bruksslitage.
Utropspris

422100
STOL Norge 1960-tal, klädd med grönt konstskinn.
Utropspris

422324
MOMENTNYCKLAR 2 st.
Utropspris

422325
KRYDDSERVIS 14 delar, med hylla, skador.
Utropspris

422326
DVD-BOX Disney.
Utropspris

422327
PROVDOCKMODELL höjd 67 cm.
Utropspris

422328
BATTERILADDARE Ctek.
Utropspris

422329
LASERVATTENPASS Black & Decker.
Utropspris

422330
VÅTSLIPMASKIN Tormek SuperGrind.
Utropspris

422331
BOULEKLOT.
Utropspris

422332
FIGURINER 3 st Goebel höjd 7/14/18 cm.
Utropspris

422333
SYLTKRUKOR Rörstrand och Göteborg låg modell höjd 14/18 cm, den större med krackelyrer.
Utropspris

422334
PARTI ljusstakar, figuriner m.m.
Utropspris

422335
DVD-FILMER blandat.
Utropspris

422336
KUPÉVÄRMARE + BATTERILADDARE Ctek.
Utropspris

422337
HYLSNYCKELSATS.
Utropspris

422338
PARTI diverse fiskeutrustning.
Utropspris

422339
PARTI diverse mätinstrument.
Utropspris

422340
PARTI vinkelslip, popnittång, strålkastare m.m.
Utropspris

422341
PARTI ostindiskt porslin höjd 26 cm och lägre, skador förekommer.
Utropspris

422378
DOCKSKÅP med diverse möbler.
Utropspris

422379
BORDSLAMPOR paret höjd 70 cm.
Utropspris

422380
BATTERILADDARE.
Utropspris

422381
KOPPARBALJA längd 43 cm, smidd ställning medföljer.
Utropspris
650

422382
KOPPARHINK höjd 26 cm.
Utropspris

422383
PARTI elmaskiner, spik m.m.
Utropspris

422384
FLASKSTÄLL höjd 40 cm.
Utropspris

422385
KOPPARPANNA diameter 35 cm.
Utropspris