Föregående sida 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 44 45 Nästa sida

422386
TAVLOR 4 st.
Utropspris

422387
KRYDDBURKAR 1+4+5.
Utropspris

424307
KOFFERT Tidigt 1900-tal, klädd med koskinn, H 55, B 92, D 46 (cm) bruksslitage, nyckel saknas.
Utropspris

424314
Utropspris

424311
Utropspris

424315
Utropspris
375

424312
Utropspris

424301
Utropspris

424302
HERRCYKEL Crescent 1900-talets andra hälft, 3 växlar, 28" hjul, nyckel saknas, slitage.
Utropspris

424303
Utropspris

424304
FÅTÖLJ 1900-talets mitt, stomme i bok, bruksslitage.
Utropspris

424306
FÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, läderklädsel, bruksslitage, fläckar.
Utropspris

424308
Utropspris
375

424309
HERRBETJÄNT Fr Brevettato - Italien 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm, mindre bruksslitage.
Utropspris

424313
KARMSTOL Jugend tidigt 1900-tal, baljmodell, ek, bruksslitage.
Utropspris

424305
SPINNROCK Allmoge antik.
Utropspris

424310
HÖGTRYCKSTVÄTT XM-2066A, bruksslitage.
Utropspris

422388
VINGLAS 4 st Orrefors höjd 21 cm, fot med gravyr.
Utropspris

422389
BRICKA 31x46 cm.
Utropspris

422390
PARTI glas olivslipning höjd 16 cm och mindre.
Utropspris

422391
DVD-FILMER blandat.
Utropspris

422392
DVD-FILMER blandat.
Utropspris

422393
BRICKA 32x55 cm.
Utropspris

422394
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

422395
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

422396
TAKPLAFOND diameter ca 50 cm.
Utropspris

422397
GLAS frostade 15 st höjd 7.5 cm.
Utropspris

422363
KEYBOARD Medeli.
Utropspris

422364
STORMLAMPA militär, oanvänd.
Utropspris

422365
VASK emaljerad plåt bredd 40 cm, bruksslitage.
Utropspris

422366
ARBETSLAMPA Sunnex.
Utropspris

422367
FÅNGSTSAX total längd 60 cm.
Utropspris

422232
T-V Pioneer Plasma 43 tum, bänk och låda med tillbehör medföljer.
Utropspris

422345
PARTI kläder bl.a. Gortex.
Utropspris

422346
PARTI prispokaler silver total vikt 874 g.
Utropspris
2000
900

422347
BORDSLAMPA plast/metall Falkenbergs Belysning höjd 64 cm.
Utropspris

422348
APOTEKSVÅG med vikter, höjd 56 cm.
Utropspris

422349
TRÅDRULLSMONTER 11x40x52 cm.
Utropspris
275

422350
SOPPSLEV silver 137 g, monogram.
Utropspris

422351
MATSKEDAR 6 st silver monogram, total vikt 348 g.
Utropspris