Föregående sida 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 25 26 Nästa sida

442943
TYGRULLE b 150 cm.
Utropspris

443131
STRINGHYLLA 3 hyllplan 20x78 cm.
Utropspris
475

443319
Utropspris
900

443312
BARNCYKEL Peak OZM3, 3 växlar, 20" hjul, fjädring fram, bruksslitage.
Utropspris

443315
Utropspris

443314
STOLAR 4 st, Modern tillverkning, dynor klädda med läder/mockaimitation, ben i metall.
Utropspris
275

443321
Utropspris

443323
Utropspris
1500
1500

443329
KARMSTOL 1960-tal, ek, klädd med svart konstskinn, mindre skavmärken.
Utropspris

443316
Utropspris

443328
Utropspris

443332
Utropspris

443331
EMMAFÅTÖLJ 1900-talets mitt, mindre bruksslitage, några fläckar nedtill.
Utropspris

443322
STOLAR 2+1 st, Nyrenässans 18/1900-tal, björk, bruksslitage.
Utropspris

443334
SALONGSBORD 1940-tal, fanerat med alm & mahogny, H 62, Dia 70 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

443339
STEGE 1900-talets första hälft, höjd 178 cm, slitage.
Utropspris

443320
STOLAR 1 par, Jugend, tidigt 1900-tal, ek, slitage, ostabila, 1 med defekt infästning till framben.
Utropspris

442228
KAMERA Nikon D40x, 2016-5000HG55167:1 (Säljes för Polismyndigheten i Värmland, Hittegods).
Utropspris

442232
Utropspris

442563
RING 18 k, strl 20.5 mm, vikt 3.5 gram.
Utropspris
475

442564
RING 18 k, strl 18.5 mm, vikt 3.7 gram.
Utropspris
450

442565
RING 23 k, strl 16.5 mm, vikt 5.5 gram.
Utropspris
1500
750

442566
RING 23 k, strl 16.5 mm, vikt 5.4 gram.
Utropspris
1500

442567
KLACKRING 18 k, strl 21 mm, vikt 6.6 gram.
Utropspris
1150

442568
HERRARMBANDSUR Perfecta guld.
Utropspris
1500
1350

442569
ÖRHÄNGEN 3 st, 18 k.
Utropspris

442570
HÄNGE OCH ÖRHÄNGEN 18 k, kamé.
Utropspris

442571
FICKUR Silver, Chronometre, d ca 5 cm.
Utropspris

442572
KLOCKOR 5 st.
Utropspris

442573
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k, ett defekt.
Utropspris

442574
SMYCKESSKRIN MED INNEHÅLL bla Silver.
Utropspris
275

442575
SKEDAR 12 st Silver, modell Rosenholm, l 12 cm, vikt 182 gram.
Utropspris
275

442576
PARTI SMYCKEN m.m.
Utropspris

443135
PARTI udda kaffekoppar, skador förekommer.
Utropspris

443136
BORDSLAMPA omgjord fotogenlampa, majolikafot, total höjd 55 cm.
Utropspris

443137
SERVIS Karin Björquist, Gustavsberg "Rosé" 57 delar.
Utropspris

443138
DALAHÄSTAR 2 st, höjd 17/20 cm.
Utropspris

443139
JUBILEUMSMYNT 10 st 100 kr 1983.
Utropspris

443140
JUBILEUMSMYNT 10 st 100 kr 1988.
Utropspris

443141
Utropspris