Föregående sida 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 40 41 Nästa sida

432500
LJUSSTAKAR paret nysilver höjd 13 cm, diameter 20 cm.
Utropspris
275

432600
TELEFON höjd 30 cm.
Utropspris

432601
KATT höjd 32 cm.
Utropspris

432602
KOPPARKÄRL 3 st höjd 26 cm och lägre.
Utropspris

432603
KOMPOTTSKÅL pressglas höjd 18 cm, diameter 24 cm.
Utropspris

432604
SKÅL + 6 ASSIETTER konstglas, Ekenäs diameter 16/21 cm.
Utropspris

432605
RELIEFER 2 st Steninge 27 cm, en med skavmärken.
Utropspris

432606
PARTI vaser, ljusgrotta höjd 24 cm och mindre.
Utropspris

432607
EFTERRÄTTSSKÅLAR 10 st frostat glas.
Utropspris

432608
PARTI 6 smörhundar, 8 flaskunderlägg.
Utropspris

432609
VISITKORTSHÅLLARE 2 olika modeller, visitkort medföler.
Utropspris

432610
PARTI retroporslin.
Utropspris

432611
DUK ca 130x220 cm, fläck.
Utropspris

432612
TRASMATTOR 2 st bredd 78 cm.
Utropspris

432613
LJUSLAMPETTER 3 st ca 30 cm.
Utropspris

432614
PARTI karott, såsskålar m.m. i nysilver.
Utropspris

432615
VARMLUFTFLÄKT Vittsjö.
Utropspris

432616
KOPPARBALJA längd 43 cm.
Utropspris

432617
KOPPARBALJA längd 45 cm.
Utropspris

432618
TRIMMER Bosch.
Utropspris

432619
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

432507
FÅTÖLJER paret skinn, slitage, en med defekt rem.
Utropspris

432508
GRÄSKLIPPARE Jonsered 4000, bruksslitage.
Utropspris

432509
STOLAR 6 st Norge, konstskinn, skavmärken, bruksslitage.
Utropspris

432510
PINNSTOLAR 4 st, bruksslitage.
Utropspris

432511
Utropspris

432512
GOLVLAMPA mässing höjd 150 cm.
Utropspris

432513
GÄSTSÄNGAR 2 st med madrasser, bruksslitage.
Utropspris

432514
ARBETSSTOLAR 2 st Form och Miljö, reglerbar höjd, plywood / stålrör, bruksslitage.
Utropspris

432515
KOFFERT 51x60x92 cm, slitage/skador.
Utropspris

432516
BLOMBORD rotting med råglasskiva höjd 60 cm, längd 97 cm.
Utropspris
275

432517
HYLLA rikt skuren höjd 88 cm, bredd 69 cm, djup 20 cm, bruksslitage.
Utropspris

432518
FÅTÖLJER 3 st brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm, total höjd 70 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

432519
BARGLOB rikt dekorerad med stjärnbilder 95 cm, diameter 68 cm, bruksslitage.
Utropspris
1000-2000
1050

432520
UTEMÖBEL teak, 2 stolar med dynor, bord diameter 60 cm, höjd 55 cm, bruksslitage.
Utropspris

432521
TAVELSTAFFLI Bonfil, oanvänt i kartong, höjd 198 cm.
Utropspris

432522
Utropspris

432523
Utropspris

432524
UTDRAGSSÄNG för barn, allmoge, målad, längd ihopskjuten 106 cm, madrassbredd 64 cm.
Utropspris

432525
SATSBORD 3 delar, höjd 44/51/58 cm, det största 35x55 cm, bruksslitage.
Utropspris