Föregående sida 1 2 3 4 5 ... 28 29 Nästa sida

438621
HATTHYLLA längd 120 cm, "Rio".
Utropspris

438622
ELGITARR Egmond 98 cm, knapp saknas.
Utropspris
1100

438623
RENHORN ca 70 cm.
Utropspris

438624
RENHORN ca 50 cm.
Utropspris

438665
SPEGEL antik "glasmästarspegel", 98x42 cm,
Utropspris

438667
TALLRIKAR Rörstrand 12 st 24 cm, 7 st 17 cm (en med nagg), 8 st 21.5 cm.
Utropspris

438668
TALLRIKAR 6 st Gustavsberg, diameter 23.5 cm.
Utropspris

438669
KRISTALLSKÅLAR 2 st Orrefors, diameter 12/15 cm.
Utropspris

438670
BORDSLAMPFOT höjd 48 cm.
Utropspris

438671
TAKLAMPA Mark Slöjd, längd 60 cm.
Utropspris

438672
PARTI väskor, oanvända.
Utropspris

438673
BORDSLAMPFOT mässing, Design Börje Claes, höjd 58 cm.
Utropspris

438674
BORDSLAMPFOT mässing, Leco, höjd 47 cm.
Utropspris

438675
SKEPPSLJUSSTAKAR paret mässing, höjd 19 cm.
Utropspris

438676
BÖCKER diverse.
Utropspris

438677
SERIETIDNINGAR Buster 1970-tal.
Utropspris

438678
Utropspris

438679
GLASSERVIS Oxygen Johansfors, Orup, 6 st 6 cm, 12 st 15 cm, tillbringare 20 cm.
Utropspris
275

438680
PARTI saltkar, kopparföremål.
Utropspris

438681
HÖRNHÄNGSKÅP, höjd 45 cm.
Utropspris

438682
KOPPARKITTEL diameter 34 cm.
Utropspris

438683
SKRUVSTYCKE längd 35 cm.
Utropspris

438684
PARTI udda servistallrikar, skador förekommer.
Utropspris

438656
PARTI bygglampor, lykta.
Utropspris

438657
TAVLOR diverse bl.a. Bertil Carlsson, Erling Ärlingsson, Grynning.
Utropspris

438658
PARTI diverse tavlor.
Utropspris

438659
TAVLOR reliefer i metall, 45x37 med ram.
Utropspris

438660
SERIETIDNINGAR Kalle Anka & Co, 1960-och 70-tal.
Utropspris

438661
SERIETIDNINGAR Kalle Anka & Co, 1970-tal.
Utropspris

438662
DOKUMENTRIVARE Exibel.
Utropspris

438663
RIPSMATTOR 1+2.
Utropspris

438917
Utropspris
3000-4000

438918
STOLAR 3 st, Nesto, 1950/60-tal, björk, formpressade sitsar, fanerade med teak, slitage, fläckar.
Utropspris

438919
Utropspris

438920
SKÅP/STEREOMÖBEL Sent 1900-tal, rökfärgad glasdörr, H 130, B 50, D 50 (cm) mindre slitage.
Utropspris

438921
SEKRETÄR 1940-tal, fanerad med alm, H 97, B 87, D 46 (cm) slitage, skavmärken.
Utropspris

438922
Utropspris
275

438923
BYRÅ Nyrenässans, sent 1800-tal, furu, H 87, B 107, D 51 (cm) mindre slitage, nyckel saknas.
Utropspris

438924
Utropspris

438925
Utropspris
375