Föregående sida 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 40 41 Nästa sida

432529
TRÄDGÅRDSMÖBEL Grythyttetyp, soffa, bord + 2 stolar, bruksslitage.
Utropspris
375

432530
SOFFBORD med marmorskiva höjd 50 cm, skivan 50x110 cm, skivan med avslag i ett hörn, skavmärken.
Utropspris

432531
Utropspris

432532
KYL- OCH MÄTAPPARAT Certus höjd 53 cm, längd 64 cm, djup 27 cm, ej komplett.
Utropspris

432533
BYRÅ gustaviansk stil med stenskiva höjd 75 cm, bredd 92 cm, djup 42 cm.
Utropspris
1000-2000

432534
HANDDUKSHYLLA längd 103 cm, bruksslitage.
Utropspris

432535
BOKHYLLA mahognyfanerad höjd 154 cm, bredd 120 cm, djup 27 cm, slitage/skavmärken.
Utropspris

432536
Utropspris

432537
BYRÅ fanerad med teak, 4 lådor, höjd 83 cm, bredd 72 cm, djup 37 cm, slitage/repor/skavmärken.
Utropspris

432538
KISTA på benställning höjd 60 cm, färgskav, nyckel saknas.
Utropspris

432539
Utropspris

432540
KARMSTOL Gustaviansk stil, förgylld dekor, slitage/skavmärken.
Utropspris

432541
KÖKSBÄNK pärlspont 18/1900-tal, höjd 77 cm, bredd 91 cm, djup 51 cm, zinkskivan med skador, slitage.
Utropspris
650

432542
KÖKSSKÅP pärlspont 1800-1900-tal, höjd 106 cm, bredd 95 cm, djup 38 cm.
Utropspris
950

432102
BRANDSPRUTA mässing.
Utropspris

432103
PAROLJEMÅLNINGAR 22x28, Landskap.
Utropspris

432104
AKVARELL 25x17, Oriel St Oxford.
Utropspris

432105
KÄRLHANDDUKAR 12 st.
Utropspris

432106
KOKKÄRL 3 st bl.a. traktörpanna Nils Johan.
Utropspris

432107
TUNNA på ställning längd 36 cm.
Utropspris

432108
NYSILVERBESTICK 50 delar.
Utropspris

432109
PARTI nysilverbestick m.m. olika modeller.
Utropspris

432110
TÅRTSPADE + 6 TÅRTGAFFLAR nysilver.
Utropspris

432111
TERRIN med slev i tenn diameter 20 cm.
Utropspris

432112
RELIEF Gustavsberg Lisa Larsson 23x23 cm.
Utropspris

432113
SMYCKESSKRIN med diverse smycken bl.a. silver.
Utropspris

432114
VARMLUFTPISTOL Biltema, oanvänd.
Utropspris

432115
MOCKAKOPPAR 12 st med fat.
Utropspris

432116
PARTI kamera, filmer 8 mm från olika delar av världen, m.m.
Utropspris

432117
PARTI kannor, termos, lyktor.
Utropspris

432118
DAMSKOR 3 par strl 36.
Utropspris

432119
FIGURIN stämplad W under krona höjd 13 cm.
Utropspris

432120
FIGURIN Bing & Gröndal höjd 11 cm.
Utropspris

432121
FIGURINER 2 st Tilgmans höjd 13/15 cm.
Utropspris

432122
PARTI pipor m.m.
Utropspris

432123
PARTI rostfria bestick i förpackningar.
Utropspris

432124
VÄGGPENDYL ca 60 cm.
Utropspris

432125
PARTI tenn, gjutjärnsljusstakar.
Utropspris

432126
MANDOLIN, skador.
Utropspris

432127
FIOL med inläggningar, slitage.
Utropspris
650