Föregående sida 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 23 24 Nästa sida

446374
PARTI ep-skivor, singlar.
Utropspris

446375
PARTI ep-skivor, singlar.
Utropspris

446376
TENNFAT Gunnar Åkerlind, diameter 30 cm.
Utropspris

446377
PARTI barnpussel.
Utropspris

446067
SALSSKÅP Allmoge, Jämtland 17/1800-tal, senare målning, H 193, B 121, D 35 (cm) slitage.
Utropspris

446068
Utropspris

446073
DAMSKRIVBORD 1800-talets andra hälft, furu, H 73, B 91, D 45 (cm) bruksslitage.
Utropspris

446066
BORD Barockstil, 1800-tal, furu, H 76, B 115, D 80 (cm) bruksslitage.
Utropspris

446057
Utropspris

446072
Utropspris

446075
PINNSTOLAR 6 st, 18/1900-tal, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

446058
Utropspris

446061
Utropspris

446065
Utropspris

446063
TRÄDGÅRDSSTOL 2000-tal, i smide, bruksslitage.
Utropspris

446059
Utropspris

446060
Utropspris

446062
Utropspris

446064
STOLAR 3 st, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, björk & valnöt, skuren dekor, slitage, skavmärken.
Utropspris

446378
PARTI jeans, olika storlekar och modeller, oanvända.
Utropspris

446379
RESEGRAMMOFON.
Utropspris

446380
BAJONETT längd 34 cm.
Utropspris

446381
BAJONETT längd 34 cm.
Utropspris

446382
BORDSUR onyx, höjd 17 cm, avslag på baksidan.
Utropspris

446383
KAFFEMASKIN, kapslar medföljer.
Utropspris

446417
BORDSLAMPA nysilver, höjd 67 cm.
Utropspris

446418
ÄGGKOPPAR 7 st Gustafsberg Willow.
Utropspris

446419
KAFFEKOPPAR 3 st, Rörstrand, "Kadett" (fat saknas).
Utropspris

446420
LJUSSTAKE Design House Stockholm, höjd 13 cm.
Utropspris

446421
ADVENTSLJUSSTAKE Mark Slöjd, höjd 55 cm.
Utropspris

446422
PARTI skål Iittala Ultima Thule,diameter 16 cm, ljusstake Orrefors, höjd 34 cm.
Utropspris
275

446423
SOCKERSKÅL Kunglig Dansk Musselmalet, diameter 9 cm.
Utropspris

446424
HÖGANÄSKRUKOR 3 st, stengods, 1,1 och 2 liter.
Utropspris

446425
BLOMKRUKOR 2 st, Gustavsberg, höjd 21 cm.
Utropspris

446426
SKRIVMASKIN Halda Norden.
Utropspris

446427
KAKFAT Rörstrand, diameter 22 cm.
Utropspris

446428
KÄRLHANDDUKAR olika modeller.
Utropspris

446429
RESEGRAMMOFON skador.
Utropspris

446430
GLAS 10+2 st, "Ulleslipning", höjd 11/12 cm.
Utropspris

446431
GLAS 4 st Kosta Boda, höjd 18 cm.
Utropspris