Karlstad-Hammarö Auktionsverk

Pågående auktioner/Alla kategorier/
Föregående sida 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 23 24 Nästa sida

Sortera efter 



446432
VINGLAS 8 st, "olivslipning", höjd 13.5 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:12:00

446069
GOLVLAMPOR 1 par, Bergboms, 1950/60-tal, ek & mässing, höjd 152 cm/st, bruksslitage, 1 med något sne...
Utropspris
500
Aktuell budnivå
90

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:14:00

446070
SÄNGGAVLAR 1 par, 1950/60-tal, teak, Höjd 82/59 bredd 95 (cm/st) några skavmärken, skruv medföljer.
Utropspris
500
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:16:00

446071
BARNSTOL Stokke "Tripp Trapp" bruksslitage, bygel saknas.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:18:00

446074
PALLAR 2 st, 1 st 1950-tal längd 60, 1 st 18/1900-tal längd 40 (cm) slitage.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:20:00

446076
FOTPALL 1900-talets andra hälft, stomme i valnöt, svart skinnklädsel, H 43, L 67, B 54 (cm) mindre s...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
80

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:22:00

446077
KONSOLBORD Rokokostil, Sydeuropa, 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 75, B 85, D 35 (cm)...
Utropspris
400
Aktuell budnivå
80

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:24:00

446078
ARBETSBÄNK H 79, B 60 (cm) fällbar, bruksslitage, fästklotsar saknas.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:26:00

445855
GOLFBAG med klubbor (Säljes för Polismyndigheten i Värmlands län) 2018-5000-BG68878-13.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
80

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:28:00

445900
HYLLOR 2 st, längd 80 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:30:00

445812
BRYGGERIBACK trä.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:32:00

445813
BRYGGERIBACK trä.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:34:00

445856
TELESKOPSTEGE lättmetall (Säljes för Polismyndigheten i Värmlands län) plastdel saknas 2018-5000-BG9...
Utropspris
300
Aktuell budnivå
150

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:36:00

445899
SOCKERLÅDA längd 72 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
125

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:38:00

445849
TIDNINGSHYLLA höjd 60 cm, längd 48 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:40:00

445848
RESVÄSKA Samsonite, längd 62 cm, repors/skavmärken.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:42:00

445780
VÄRMEFLÄKT 5 kW.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:44:00

445847
BRASSTÄLL smide, höjd 78 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:46:00

445850
BRICKA mässing, 46x67 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:48:00

445811
RESVÄSKA längd 47 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:50:00

445942
TAKLAMPA smide, höjd utan förlängning 50 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:52:00

445758
RESVÄSKA läder, längd 56 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:54:00

445815
TAKLAMPA "sjärnhimmel", längd 61 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:56:00

445846
VEDKORG koppar Völund Norway, höjd 32 cm, diameter 39 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
100

Auktionen avslutas
2018-11-18 20:58:00

445579
SPEGEL diameter 53 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:00:00

445578
SPEGEL diameter 56 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:02:00

445851
GEVÄRSFODRAL Neverlost.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:04:00

445852
GEVÄRSFODRAL Sako.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:06:00

445779
GOLVVAS höjd 61 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:08:00

445810
VEDKORG höjd 44 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:10:00

445814
PIGTITTARE höjd 72 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:12:00

445898
SEGELBÅTSMODELL skrov, glasfiber, med radiostyrsdel, längd 130 cm.
Utropspris
600
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:14:00

445032
VARMVATTENBEHÅLLARE i koppar på smidd ställning.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:16:00

445031
BRASSTÄLL höjd 82 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:18:00

445845
KAKBORD höjd 75 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
70

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:20:00

445759
VATTENTUNNA koppar, höjd 65 cm.
Utropspris
1000
Aktuell budnivå
225

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:22:00

445854
KRUKVÄXT plast, höjd ca 150 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
0

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:24:00

446415
SÄTTERIKAST 52x73 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:26:00

446349
GOLVURNOR paret, höjd 52 cm.
Utropspris
400
Aktuell budnivå
60

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:28:00

446333
TAKLAMPA glas, diameter 40 cm.
Utropspris
300
Aktuell budnivå
50

Auktionen avslutas
2018-11-18 21:30:00