Föregående sida 1 2 3 4 5 6 ... 29 30 Nästa sida

399865
PARTI stenkakor.
Utropspris

399866
PARTI stenkakor.
Utropspris

399867
LP-SKIVOR blandat.
Utropspris

401205
SOFFA Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, längd 108 cm, klädselslitage, skavmärken.
Utropspris
375

401210
Utropspris

401212
STOLAR 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, slitage.
Utropspris

401213
PINNSOFFA 1900-talets andra hälft, furu, längd 122 cm, slitage.
Utropspris

401214
STOLAR 4 st, Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets mitt, slitage, fläckar, smutsiga.
Utropspris

401217
KISTA 18/1900-tal, H 41, B 93, D 50 (cm) slitage, skavmärken, nyckel saknas.
Utropspris

401220
STOL Håg, ergonomisk, 1900-talets andra hälft, gungfunktion, stålrör & plast, bruksslitage.
Utropspris

401221
Utropspris

401007
LAMPFOT metall höjd med skärmhållare 60 cm.
Utropspris

401008
LJUSSTAKE Gnosjö Konstsmide höjd 54 cm.
Utropspris

401009
BORDSLAMPA porslin höjd 66 cm.
Utropspris

401010
VÄGGLAMPA ca 50 cm.
Utropspris

401011
TAKLAMPA diameter 17 cm.
Utropspris

401012
BORDSLAMPA mässing höjd 60 cm.
Utropspris

401013
RESESKRIVMASKIN Royal.
Utropspris

401014
PARTI aftonväskor, byglar m.m. skador förekommer.
Utropspris

401015
BIL Chevrolet Corvette 1957 skala 1/18.
Utropspris

401016
BIL Cadillac Eldorado Biarritz 1959 skala 1/18.
Utropspris

401017
PARTI kameraväska Kodak, kameror.
Utropspris

401018
KANNA med lock Cordon Bleu Gustavsberg Stig Lindberg höjd 14 cm.
Utropspris

401019
TALLRIKAR 4 st Gustavsberg Blå Husar Stig Lindberg diameter 24 cm.
Utropspris

401020
TAVLA The Beatles 56x46 cm.
Utropspris

401021
TYG hemvävt 115x420 cm.
Utropspris

401022
DRAPERI.
Utropspris

401063
MALMKRONA höjd utan kedja ca 40 cm.
Utropspris

401064
MALMKRONA höjd utan kedja 50 cm.
Utropspris
475

401065
TAKLAMPA med prismor, 6 ljusarmar.
Utropspris

401066
KRISTALLKRONA höjd ca 90 cm, skador.
Utropspris
475

400870
PARTI lp-skivor, stenkakor.
Utropspris

400871
PARTI nya textilier.
Utropspris

400872
PARTI nya textilier.
Utropspris

400981
HÖGTRYCKSTVÄTT KEW med diverse tillbehör.
Utropspris

400982
BLOMKRUKOR 3 st 18 cm och lägre, en med åldersspricka.
Utropspris

400983
PARTI vaser m.m. höjd 19 cm och lägre.
Utropspris

400984
BLOMKRUKA Rörstrand höjd 18 cm.
Utropspris

400985
MOTORSÅG Partner P33 XT.
Utropspris
475

400986
PARTI lampglas 17 cm, glasvaser 10 cm.
Utropspris