Föregående sida 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 29 30 Nästa sida

427168
SILVERMYNT diameter 4 cm.
Utropspris

427169
MYNT 10-kr 1991, "upp och nedvänt".
Utropspris

427170
MYNT 5-öre Sverige 1910.
Utropspris

427171
Mynt 5-öre Sverige 1927.
Utropspris

427071
Utropspris

427077
KARMSTOLAR 1 par, Jugend tidigt 1900-tal, björk, sitsar med läderklädsel, bruksslitage.
Utropspris

427080
Utropspris
1500

427081
Utropspris

427095
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st, Grythyttan Stålmöbler, 1960-tal, slitage, korrosion, 1 med släppt svetsfog.
Utropspris

427098
Utropspris

427097
VIKSKÄRM Modern tillverkning, 3-delad, med fönster, H 109, B 50+50+50 (cm) skavmärken/patinerad.
Utropspris

427099
SOLSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, ek, ställbara, mindre slitage.
Utropspris
275

427074
Utropspris

427079
KARMSTOL Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, fotpall medföljer, slitage, lagningar.
Utropspris

427072
STEGPALL Awab, 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, höjd 59 cm, slitage.
Utropspris

427078
Utropspris

427084
Utropspris

421088
SKÄNK 1900-talets andra hälft, H 88. B 106, D 46 (cm) bruksslitage, hållare till 1 hyllplan saknas.
Utropspris

421086
FÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, mahogny, bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

427172
MYNT 1-kr Sverige 1942, årtal under bild.
Utropspris

427173
MYNT 1-kr Norge 1877.
Utropspris

427174
MYNT 2-kr Norge 1908.
Utropspris

427175
MYNT 2-kr Norge 1913.
Utropspris

427176
MYNT 2-kr Norge 1914.
Utropspris

427177
MYNT 2-kr Norge 1917.
Utropspris

427178
MYNT 2-kr Norge Jubileumsmynt 1905.
Utropspris

427179
MYNT 2-kr Norge 1916.
Utropspris

427180
MYNT 2-kr Norge Jubileumsmynt 1914.
Utropspris

427181
MYNT 2-kr Norge 1915.
Utropspris

427182
MYNT 2-kr Norge Jubileumsmynt 1907.
Utropspris

427183
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1989.
Utropspris

427184
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften1987.
Utropspris

427185
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften1990.
Utropspris

427186
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1987.
Utropspris

427187
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1988.
Utropspris

427188
Utropspris

427189
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1990.
Utropspris

427190
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1982.
Utropspris

427191
RABATTFRIMÄRKEN 5 häften 1985.
Utropspris

427192
Utropspris