Föregående sida 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 ... 27 28 Nästa sida

439430
FIGURINER 2 st, höjd 22/27 cm.
Utropspris

439431
KRAGAR 2 st ostindiska.
Utropspris

439432
TVÄTTSERVIS 4 delar, Gefle, skador.
Utropspris

439433
JULTOMTE ca 45 cm.
Utropspris

439434
PARTI africana m.m.
Utropspris

439435
MANGELKORG med prylhylla, plättlagg, tennföremål m.m.
Utropspris

439436
VÄGGLAMPOR paret, Konstsmide, 35 cm.
Utropspris

439396
VITRINSKÅP Modern tillverkning, gråmålat, H 187, B 101, D 46 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

439395
Utropspris

439397
Utropspris

439398
GUNGSTOL 18/1900-tal, slitage, skavmärken.
Utropspris

439400
SERVERINGSBORD Jugend, tidigt 1900-tal, ek, H 76/103, B 75, D 48 (cm) slitage, fläckar.
Utropspris

439399
Utropspris

441004
Utropspris
1500
1200

441003
CHIFFONJÉ 1800-talets andra hälft, furu, H 147, B 107, D 45 (cm) mindre slitage.
Utropspris

441002
GOLVLAMPA Ikea, 2000-tal, ställbar arm, höjd 145 cm, bruksslitage.
Utropspris

441011
Utropspris

441012
Utropspris

441006
Utropspris
375

441005
Utropspris

441010
SYPALL 1940-tal, med diverse sybehör H 46, B 40, D 40 (cm) bruksslitage.
Utropspris

441009
Utropspris

439922
HALSBAND 18 k med pärlor, l 40 cm, vikt 6.5 gram. (Visas p.g.a. säkerhetsskäl 12-14/9)
Utropspris
1000-2000
275

439437
BÖCKER diverse om musik m.m.
Utropspris

439438
SPRITKÖK Radius med 2 plattor.
Utropspris

439439
SAMLING telefonkort.
Utropspris

439440
PARTI böcker och kataloger.
Utropspris

439441
PARTI diverse äldre förpackningar m.m. med och utan innehåll.
Utropspris

439442
PARTI samlartallrikar m.m. Nils Ferlin.
Utropspris

439443
SKYLT metall, GDG Hållplats, 49x33 cm, slitage.
Utropspris

439444
TAKLAMPA höjd 50 cm.
Utropspris

439445
Utropspris

441001
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, stång i svartlackerad plast, höjd 151 cm, bruksslitage.
Utropspris

441007
BALJA & VATTENKANNA Zink, balja H 20, L 53 kanna L 56 (cm) slitage.
Utropspris

441008
ZINKBALJOR 2 st, 70 liter H 32, Dia 62 & 30 liter H 26, L 58 (cm) slitage.
Utropspris

439734
BORDSLAMPA Tiffanystil, h 58 cm.
Utropspris

439735
LJUSSTAKE Taserudsmodell, sign Karlstad, h 27 cm.
Utropspris

439736
BRONSFIGURER 5 st, Brons, h 7-16 cm.
Utropspris

439737
FIGURIN MED SPELDOSA Goebel, h 15 cm.
Utropspris

439738
LJUSSTAKAR 2 st, rokokostil, nysilver, h 15 cm.
Utropspris