Föregående sida 1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 Nästa sida

443166
SÄTTERIKAST 36x83, skador
Utropspris

443181
MATSERVIS Echt Weimar Kobolt, 4x12 + 8 serveringsdelar.
Utropspris
1000-2000

443182
BESTICK rostfria 4x12.
Utropspris

443183
VÄGGKLOCKA Westarstrand 32x32 cm, skavmärken.
Utropspris

443184
STÖVELBLOCK trä, längd 65 cm.
Utropspris

443185
EMALJTAVLA Gustavsbergs industrier 31x43 cm.
Utropspris

443186
TAVLA relief Jac Edgren 20x20 cm.
Utropspris

443187
MÄRKESSKÖLD med Barnensdag-märken m.m.
Utropspris

443188
PARTI spel, pussel, kuriosa.
Utropspris

443189
RESESKRIVMASKIN Olivetti.
Utropspris

443190
PARTI pussel, filmstjärnor, kuriosa.
Utropspris

442457
KAVAJ Louise Béen.
Utropspris

442458
JACKA Northbrook Sports strl 40.
Utropspris

442459
JACKA Helly Hansen strl L/G.
Utropspris

442460
KAVAJ JP strl S.
Utropspris

441188
DAMKAPPA Young Lady.
Utropspris

441189
JACKA Peap Performance strl L.
Utropspris

441190
KAPPA Herluf Design Denmark, strl 38.
Utropspris

441191
DAMKAPPA H&M strl 40.
Utropspris

441157
DAMPÄLS.
Utropspris

441200
SKINNJACKA Kaipa Design Gunilla Ericsson, strl M.
Utropspris

441679
PÄLSKAPPA Furscandia.
Utropspris

441678
DAMPÄLS.
Utropspris

443050
SKINNJACKA Bröderna Matssons skinnkläder, Malung, strl 50.
Utropspris

443021
DAMPÄLS.
Utropspris

443191
PARTI kavajer, jacka.
Utropspris

442362
SKINNJACKA Saki strl 46.
Utropspris

441939
KLÄNNING K.Williams Stockholm.
Utropspris

441936
DAMPÄLS Sagamink, Nya AB Nordiska Pälsaffären, Karlstad.
Utropspris

443402
PARTI kärlhanddukar olika mönster.
Utropspris

443403
DOKTORSVÄSKA läder 50 cm, skador.
Utropspris

443311
Utropspris

443313
HALLBYRÅ 1950/60-tal, teak & ek, H 53, B 75, D 30 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

443317
ARBETSBÄNK H 75, L 60 (cm) bruksslitage, klossar saknas.
Utropspris

443318
SÄNGBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 54, B 42, D 33 (cm) fläckar, skavmärken, några fanérsläpp.
Utropspris

443324
PINNSTOLAR 1 par, 18/1900-tal, slitage.
Utropspris

443325
LJUSSTAKAR/PIEDESTALER 2 st, modern tillverkning, höjd 72 cm/st, bruksslitage.
Utropspris

443326
HÖRNHYLLA 1900-talets andra hälft, vitmålad, H 92, B 47, D 31 (cm) bruksslitage.
Utropspris

443327
PIEDESTAL 1900-talets första hälft, ådringsmålad, höjd 92 cm, skavmärken.
Utropspris

443330
STEGPALL 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, höjd 59 cm, mindre bruksslitage.
Utropspris