Föregående sida 1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 Nästa sida

443441
TALLRIKSHYLLA teak, längd 78 cm.
Utropspris

444110
PARTI liten skyffel, 2 eldtänger.
Utropspris

443916
BRICKBORD diameter 50 cm, bruksslitage.
Utropspris

443678
DUSCHBLANDARE.
Utropspris

443641
LIMKNEKTAR 2 st, längd ca 120 cm.
Utropspris

443442
PARTI trädgårdsgrep, 2 skyfflar.
Utropspris

443443
TAVLA med plåttallrikar 39x137 med ram.
Utropspris

443621
PRYDNADSSKÖLD gjutjärn, Husqvarna, diameter 55 cm.
Utropspris

443885
HERRBETJÄNT Fr Brevettato - Italien 1900-talets andra hälft, höjd 106 cm, mindre bruksslitage.
Utropspris

443890
SOFFBORD Alberts, stämplat 1967, teak, H 56, B 120, D 70 (cm) något solblekt
Utropspris

443891
SÄNGBORD Carlström & Co 1950/60-tal, fanerat med teak, H 53, B 48, D 33 (cm) bruksslitage.
Utropspris

443888
BYRÅ Rokokostil, modern tillverkning, H 113, B 45, D 32 (cm) slitage/patinerad.
Utropspris

443861
BLOMLÅDA 1950/60-tal, stringmodell, fanerad med teak, H 64, L 86, B 25 (cm) slitage, skavmärken.
Utropspris

443877
Utropspris

443862
BARNKORGSTOL 1900-talets andra hälft, flätad, höjd 33/61 cm, bruksslitage.
Utropspris

443868
STOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft, stålrör, bruksslitage, dynor med någon mindre fläck.
Utropspris

443872
KARMSTOLAR 1 par, Jugend tidigt 1900-tal, ek, olika klädsel, bruksslitage.
Utropspris

443884
Utropspris

443886
Utropspris

443887
HÄNGVITRINSKÅP 1900-talets andra hälft, H 82, B 47, D 19 (cm) bruksslitage, skavmärken.
Utropspris

443883
PARTI Piedestaler & pall, 1900-tal, höjd 26-95 cm, slitage.
Utropspris

443882
DOCKVAGGA & KAR vagga 1900-tal längd 52 cm, kar Allmoge antikt längd 81 cm, slitage, skador.
Utropspris

443878
PALLAR 4 st, 18/1900-tal, den största H 62, L 60 (cm) slitage.
Utropspris

443880
TALLRIKSHYLLOR 3 st, furu & björk, H 65, B 83 & H 52, B 83 & 53x81 (cm) bruksslitage.
Utropspris

443879
PARTI Pallar & 1 hängskåp, 1900-tal, längd 28-47 cm.
Utropspris

443622
SPEGEL mått ihopfälld, 111x50 cm repor/skavmärken.
Utropspris

444079
FRACKVÄSKA 46x104 cm.
Utropspris

444106
VIKSKÄRM smide, tredelad, varje del ca 170x40 cm.
Utropspris

444109
SKOLPLANSCH 67x88 cm, Die Adelsberger Grotte, slitage/skador.
Utropspris

444102
SPEGEL 95x37 cm, skador.
Utropspris

444107
SKOLPLANSCH Anatomiska väggtavlor över människokroppen, bredd 107 cm, slitage/skador.
Utropspris

443677
HANDDUKSTORK ca 65x45 cm.
Utropspris

443439
SKOLKARTA Sydamerika, bredd 135 cm, slitage.
Utropspris

443434
PICKNICKBORD med pallar.
Utropspris

443987
KRYDDHYLLA Reda, 34x76 cm.
Utropspris
1500

443437
TAKLAMPA längd 85 cm.
Utropspris

443564
TAKLAMPA "Anna" Ateljé Lyktan diameter 53 cm.
Utropspris

443918
PARTI lakan, örngott, linnedukar m.m.
Utropspris

443435
PARTI lp-skivor, cd-skivor.
Utropspris

443611
TAKPLAFONDER 4 st.
Utropspris