NR: 400210 KARMSTOLAR 1 par, Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft, björk, bruksslitage, skavmärken, några fläckar. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

101933 2017-10-13 20:12:41 550
171366 2017-10-12 20:11:51 500
101933 2017-10-13 20:09:03 500
101933 2017-10-13 20:08:29 300
178186 2017-10-13 19:57:25 200
178186 2017-10-05 22:54:46 150
178186 2017-10-02 09:43:34 90
90348 2017-10-10 21:59:35 70
171366 2017-09-30 19:12:00 50