NR: 400211 SPELBORD 1800-talets andra hälft, valnöt, H 77, B 90 (cm) mindre slitage. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

180625 2017-10-12 13:03:01 300
182487 2017-10-13 15:44:22 275
182487 2017-10-09 18:03:52 225
100887 2017-10-01 07:45:00 200
183506 2017-10-04 09:01:40 200
183506 2017-10-04 09:01:34 150
183506 2017-10-04 09:01:27 100
183506 2017-10-04 09:01:18 80
183506 2017-10-02 16:07:52 60