NR: 400212 SKÅP Ulferts, 1960-tal, fanerat med teak, H 110, B 123, D 43 (cm) bruksslitage, liten håltagning i bakvägg. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

375

179681 2017-10-04 19:36:19 375
178225 2017-10-10 11:44:53 350
179681 2017-10-01 01:27:28 250
178225 2017-10-10 11:44:44 250
178353 2017-10-03 07:56:18 90
94427 2017-10-01 20:56:03 70
96724 2017-09-29 16:52:40 50