NR: 400213 MATSALSBORD Barockstil, 1900-talets första hälft, ek, skuren dekor, H 77, B 182, D 92, 2 utdragbara skivor 45 cm/st, slitage/skavmärken. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

174834 2017-10-13 17:06:15 350
183506 2017-10-13 15:44:04 325
174834 2017-10-12 19:26:14 300
183506 2017-10-13 15:43:57 275
183506 2017-10-13 15:43:49 225
183506 2017-10-13 13:41:03 175
101490 2017-10-03 22:51:49 125
180213 2017-10-01 16:25:55 100
101490 2017-10-03 22:51:42 100
101490 2017-10-03 22:51:35 80
101490 2017-10-03 22:51:28 60