NR: 400216 TV-BÄNK Modern tillverkning,glasskiva, glashyllor, H 44, B 180, D 50 (cm), bruksslitage, repor. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

179172 2017-10-12 19:46:30 125
173760 2017-10-10 17:31:15 100
176256 2017-10-01 23:57:21 90
177658 2017-10-10 13:23:36 80
177658 2017-10-10 13:23:29 60