NR: 400218 MATGRUPP 1960-tal, 6 stolar, bord fanerat med teak, H 75 Dia 110 (cm) 2 iläggsskivor 45 cm/st, slitage/klädselslitage, fläckig skiva. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

1600

176334 2017-10-13 20:34:53 1600
181994 2017-10-13 20:34:31 1550
176334 2017-10-13 18:34:26 1500
181994 2017-10-13 20:34:09 1500
181994 2017-10-13 20:33:50 1400
181994 2017-10-13 20:33:28 1200
183506 2017-10-13 15:54:27 1050
90457 2017-10-11 19:51:44 1000
183506 2017-10-13 15:45:38 1000
183506 2017-10-13 15:45:31 900
183506 2017-10-13 15:42:49 800
183506 2017-10-13 15:42:42 700
183506 2017-10-13 15:42:35 600
183506 2017-10-13 15:42:27 500
183506 2017-10-13 15:42:20 450
183506 2017-10-13 15:42:12 400
183506 2017-10-13 15:42:05 350
183506 2017-10-13 15:41:59 300
183506 2017-10-13 15:41:52 250
183506 2017-10-13 15:41:44 200
183506 2017-10-13 15:41:35 150
183506 2017-10-13 15:41:28 100
183506 2017-10-13 15:41:21 80
183506 2017-10-05 14:06:36 60
183506 2017-10-02 16:09:20 50