NR: 400219 AVLASTNINGSBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bemålat med blomster, H 59, B 62, D 45 (cm) slitage, färgsläpp. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

183506 2017-10-12 19:47:49 325
98890 2017-10-07 12:20:25 300
180617 2017-10-02 14:26:14 275
98890 2017-10-07 12:20:17 275
181877 2017-10-01 23:59:30 225
180617 2017-09-29 16:55:56 200
183192 2017-09-29 19:23:18 175
183192 2017-09-29 19:23:07 125
183192 2017-09-29 19:22:57 60