NR: 400220 DAGBÄDD 1800-talets andra hälft, längd 190 cm, bruksslitage, fläckar. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

183603 2017-10-01 20:47:33 425
171299 2017-10-06 22:06:38 400
171299 2017-10-06 22:02:52 325
171299 2017-10-06 22:00:56 225
171299 2017-10-06 22:00:38 150
90007 2017-10-03 21:44:48 100
183192 2017-09-29 19:22:14 60
178973 2017-09-29 17:24:14 50