NR: 400223 SOFFA Chesterfieldmodell 1900-talets första hälft, skinnklädsel, längd 200 cm, slitage, löst framben, några knappar saknas. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

4600

102827 2017-10-13 20:47:06 4600
178973 2017-10-13 20:43:42 4500
102827 2017-10-13 20:45:09 4400
102827 2017-10-13 20:29:37 4200
173265 2017-10-13 18:21:34 4100
102827 2017-10-13 15:25:05 4000
173265 2017-10-13 18:21:28 4000
173265 2017-10-13 18:21:14 3600
173265 2017-10-13 14:10:38 3000
102827 2017-10-13 15:24:15 3000
173265 2017-10-13 07:42:34 1500
168652 2017-10-13 04:23:33 1400
101763 2017-10-12 08:59:25 900
168652 2017-10-13 04:23:19 600
168652 2017-10-13 04:23:12 500
168652 2017-10-13 04:23:05 450
170161 2017-10-09 20:56:53 400
168224 2017-10-08 20:05:43 375
170161 2017-10-09 20:56:40 200
180112 2017-10-06 01:58:41 150
91158 2017-10-05 09:38:31 125
175840 2017-10-03 11:03:43 100
170161 2017-10-03 12:36:24 90
182400 2017-09-30 08:38:12 70
180152 2017-09-30 08:25:59 60
178973 2017-09-29 17:23:47 50