NR: 400226 BYRÅ 40-tal fanerad med alm, intarsia, H 68, B 86, D 44 (cm), slitage, skavmärken, ej nyckel. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

93366 2017-10-03 00:41:28 50