NR: 400231 BYRÅ 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, H 60, B 60, D 30, slitage, skavmärken. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

92414 2017-10-03 17:49:50 100
93618 2017-10-13 09:59:40 100