NR: 400232 SOFFBORD 2000-tal, lådor med fack, H 40, B 121, D 65 (cm), slitage, 1 ben med skada. (Visning i nedre hall 12/10 & 13/10)

Utropspris

180088 2017-10-13 20:55:19 50