NR: 400608 SALONGSBORD Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, dekor med bronser, H 61, B 78, D 54 (cm) slitage, några fanérsläpp.

Utropspris

183506 2017-10-05 14:00:42 50