NR: 400617 KÖKSSOFFA 1900-talets mitt, längd 140 cm, slitage.

Utropspris

183623 2017-10-04 20:14:03 125
91610 2017-10-11 10:36:43 100
91610 2017-10-11 10:36:38 80
91610 2017-10-11 10:36:32 60