NR: 400620 STOLAR 1 par, Rokokostil, 1800-tal, rikt skuren delvis förgylld dekor, skavmärken, fläckar, något avslag.

Utropspris

1400

180510 2017-10-12 17:14:24 1400
183506 2017-10-12 19:27:14 1350
183506 2017-10-12 19:26:06 1250
183506 2017-10-12 19:25:50 1150
96814 2017-10-12 17:17:56 1050
96814 2017-10-12 17:17:45 950
96814 2017-10-12 17:17:29 850
96814 2017-10-10 16:38:50 700
180510 2017-10-08 10:13:45 650
96814 2017-10-10 16:38:34 650
96814 2017-10-10 16:38:18 550
181877 2017-10-08 21:23:00 400
181877 2017-10-08 13:13:17 350
181877 2017-10-05 01:21:01 300
174862 2017-10-07 18:17:35 200
101002 2017-10-03 19:42:46 150
173557 2017-10-04 23:01:46 100
170161 2017-10-04 10:45:51 80
183535 2017-10-04 00:47:00 60