NR: 410371 STOL tidigt 1900-tal, ek, dyna klädd med konstskinn, slitage.

Utropspris

95205 2018-01-13 18:33:50 70
96743 2018-01-13 12:03:23 60
95205 2018-01-02 22:03:54 50