NR: 410374 PALL 1960-tal, ben i teak, klädd med svart konstskinn, H 43, L 47 (cm) bruksslitage, släppt söm/revor.

Utropspris

102696 2018-01-13 19:17:43 200
178919 2018-01-13 15:31:27 175
102696 2018-01-13 19:13:30 175
180668 2018-01-13 18:58:14 90
180668 2018-01-10 21:13:46 60
168356 2017-12-29 00:20:51 50