NR: 410384 PELARBORD Chippendalestil, 1900-talets första hälft, björk, skuren dekor, H 51, B 50, D 50 (cm) fanérslitage.

Utropspris

93522 2018-01-02 19:32:34 150
170161 2018-01-13 14:18:36 150
170161 2018-01-13 11:18:49 100
100016 2018-01-02 16:27:06 60
93522 2017-12-29 23:14:59 50