NR: 410386 SPELBORD 1900-talets andra hälft, klätt med filtmatta, fällbart, H 72, B 92x91 D (cm) bruksslitage, skada.

Utropspris

182852 2018-01-14 19:30:25 325
179713 2018-01-14 19:29:49 300
182852 2018-01-14 19:26:30 275
179713 2018-01-14 19:25:27 250
182852 2018-01-14 19:24:17 225
179713 2018-01-14 19:23:29 200
182852 2018-01-14 19:22:17 175
180389 2018-01-14 18:37:42 150
184370 2018-01-13 01:38:55 125
180668 2018-01-11 23:38:42 100
184370 2018-01-13 01:38:44 100
184370 2018-01-13 01:38:32 80
180389 2018-01-02 17:51:23 60
182540 2017-12-30 14:01:05 50