NR: 410395 MATTA Rölakan, handvävd, signerad ML - Marghareta Lundahl, 195x146 cm, bruksslitage.
Mattor,Textilier

Utropspris

650

181511 2018-01-04 19:38:28 650
93546 2018-01-14 16:26:47 600
177648 2018-01-06 21:06:37 500
15496 2018-01-04 20:50:58 175
93850 2018-01-02 11:42:24 125
15496 2018-01-02 21:28:49 100
90278 2018-01-01 18:54:19 80
93850 2018-01-01 01:03:34 70
90278 2018-01-01 18:54:01 70
15496 2017-12-30 00:08:00 50