NR: 410396 MATTA Orientalisk handknuten, bönenischer, silkeslugg, 285x99 cm, slitage, kantskador.
Mattor,Textilier

Utropspris

101862 2018-01-14 19:16:03 550
95081 2018-01-14 19:19:41 500
95081 2018-01-14 19:19:34 450
180149 2018-01-14 17:03:11 400
180740 2018-01-13 20:35:33 375
180149 2018-01-13 18:23:17 350
183361 2018-01-13 17:10:12 325
180149 2018-01-13 18:23:12 325
180149 2018-01-13 11:47:59 275
174906 2018-01-10 07:05:24 250
180149 2018-01-13 11:47:53 250
183257 2018-01-07 22:13:24 200
174906 2018-01-10 07:05:15 150
176541 2018-01-07 01:14:13 100
95407 2018-01-06 16:24:16 50