NR: 410844 PALL 1900-talets första hälft, björk, H 43, Dia 33 (cm) slitage.

Utropspris

182815 2018-01-06 02:26:27 600
171769 2018-01-15 20:52:05 550
168356 2018-01-06 21:59:23 70
182143 2018-01-05 01:54:42 50