NR: 410858 PIEDESTAL Empirestil 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, höjd 65 cm, bruksslitage, 1 fot med avslag.

Utropspris

184182 2018-01-15 21:09:17 600
180323 2018-01-15 21:07:21 550
184182 2018-01-15 21:07:54 500
184182 2018-01-15 21:04:11 450
180323 2018-01-15 21:04:01 425
184182 2018-01-15 21:03:23 400
180323 2018-01-15 21:03:53 375
180323 2018-01-15 21:03:21 325
184182 2018-01-15 21:01:05 300
180323 2018-01-15 21:03:14 300
180323 2018-01-15 21:00:45 250
184182 2018-01-15 20:59:33 200
100045 2018-01-15 18:24:53 175
184182 2018-01-15 17:58:45 150
91189 2018-01-13 17:52:06 125
104372 2018-01-10 17:55:43 100
180323 2018-01-08 20:40:55 90
100045 2018-01-07 23:03:49 80
181744 2018-01-07 19:47:56 70
181877 2018-01-07 19:19:35 60
184182 2018-01-04 21:58:01 50