NR: 411842 SKÅP Allmoge 17/1800-tal, H 141, B 144, D 46 (cm) slitage, lås saknas, något maskstunget.

Utropspris

171297 2018-02-13 19:28:54 200
178513 2018-02-13 19:28:35 175
171297 2018-02-13 19:26:40 150
178513 2018-02-13 19:28:28 150
178513 2018-02-13 19:16:05 100
100646 2018-02-13 19:19:17 100
100646 2018-02-13 10:52:07 80
182678 2018-02-11 09:48:55 70
171297 2018-02-09 10:29:34 60
184402 2018-02-03 10:46:03 50