NR: 413340 LAVOAR Tidigt 1900-tal, vitmålad, H 73/99, B 63, D 51 (cm) bruksslitage, några torrsprickor.

Utropspris

90457 2018-02-15 19:26:23 300
182876 2018-02-15 18:18:35 275
179449 2018-02-14 17:07:00 250
99480 2018-02-13 13:23:38 225
101252 2018-02-14 15:22:03 200
101252 2018-02-14 15:21:43 150
102902 2018-02-14 10:37:59 90
91189 2018-02-11 18:35:39 50