NR: 413500 SYBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 75, B 56, D 42 (cm) slitage, fanérsläpp/torrsprickor.

Utropspris

171921 2018-02-13 22:13:01 70
173559 2018-02-13 13:09:48 60
184222 2018-02-06 23:01:22 50