NR: 414367 HÖRNVITRINSKÅP Gärsnäs, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, spröjsat glas, H 178, B 89, D 47 (cm) skavmärken, kärvande lås.

Utropspris

182336 2018-02-13 19:00:21 225
179183 2018-02-12 17:33:49 200
184432 2018-02-11 14:17:10 175
173893 2018-02-08 23:52:57 150
170161 2018-02-08 02:55:04 125
173893 2018-02-08 23:52:36 100
173893 2018-02-08 23:52:13 80
173893 2018-02-08 23:52:05 60