NR: 414374 MATSALSGRUPP Rokokostil, 1900-talets andra hälft, 6 stolar, bord fanerat med valnöt H 74, B 139, D 100 (cm) 2 iläggsskivor 48 cm/st, mindre bruksslitage.

Utropspris

2900

96546 2018-02-13 19:03:26 2900
104329 2018-02-13 19:02:25 2800
96546 2018-02-13 19:03:09 2800
96546 2018-02-13 19:00:49 2600
104329 2018-02-13 19:00:05 2500
96546 2018-02-13 19:00:26 2500
104329 2018-02-13 18:59:24 2400
96546 2018-02-13 19:00:03 2400
96546 2018-02-13 18:43:48 2200
96546 2018-02-13 13:53:13 1950
184633 2018-02-13 12:32:49 1900
96546 2018-02-13 13:52:27 1900
183506 2018-02-12 20:50:08 1800
184633 2018-02-12 09:36:45 1600
94688 2018-02-11 20:54:35 1550
184633 2018-02-10 09:59:11 1500
94688 2018-02-11 20:54:19 1500
176519 2018-02-08 20:12:55 1200
184633 2018-02-10 09:58:57 1100
184633 2018-02-10 09:58:23 1000
177603 2018-02-08 21:48:37 700
94688 2018-02-08 10:27:59 600
176519 2018-02-04 15:44:01 550
94688 2018-02-08 10:27:53 500
94688 2018-02-08 10:27:37 300
94688 2018-02-08 10:27:33 250
94688 2018-02-08 10:27:27 200
183506 2018-02-02 20:02:54 50