NR: 414375 SKÄNK Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, H 105, B 160, D 44 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris
1500

1100

180572 2018-02-13 19:01:59 1100
97394 2018-02-13 19:03:04 1050
182336 2018-02-13 19:03:00 750
182336 2018-02-13 19:00:43 650
180572 2018-02-13 18:56:15 550
91166 2018-02-10 20:24:48 500
180572 2018-02-13 18:55:31 500
184432 2018-02-11 14:18:02 450
184432 2018-02-11 14:17:57 400
170161 2018-02-09 21:49:55 350
179183 2018-02-08 09:39:00 325
179183 2018-02-08 09:38:53 300
170161 2018-02-08 02:55:24 275
91166 2018-02-07 18:23:34 250
179183 2018-02-06 13:22:56 225
182742 2018-02-06 09:35:40 200
179183 2018-02-05 17:13:49 175
182742 2018-02-06 09:35:34 175
179183 2018-02-05 17:13:44 150
170161 2018-02-04 03:03:26 125
179183 2018-02-05 17:13:41 100
179183 2018-02-05 17:13:37 80
179183 2018-02-05 17:13:34 60