NR: 414376 BYRÅ Karl-Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med björk, H 80, B 98, D 44 (cm) slitage, sprickor, fanérsläpp nedtill.

Utropspris

1100

90280 2018-02-13 19:12:06 1100
90007 2018-02-10 15:01:30 1050
90280 2018-02-13 19:10:02 1000
90280 2018-02-03 17:07:12 750
90007 2018-02-10 15:01:11 550
90280 2018-02-02 19:33:05 375
90007 2018-02-10 15:00:50 300
177671 2018-02-07 19:45:37 250
177671 2018-02-03 10:52:18 200
177671 2018-02-03 10:50:50 150
177671 2018-02-03 10:50:44 100
177671 2018-02-03 10:50:38 80
177671 2018-02-03 10:50:33 60