NR: 414377 VITRINSKÅP Carpatistil, 1900-talets andra hälft, ek, H 195, B 120, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris

176519 2018-02-13 19:12:53 425
93379 2018-02-13 19:15:58 425
176519 2018-02-13 19:12:11 400
173265 2018-02-13 06:25:22 375
176519 2018-02-13 19:12:05 350
176519 2018-02-13 19:11:55 300
168224 2018-02-13 18:45:55 125
182742 2018-02-06 09:36:43 50