NR: 414383 FÅTÖLJER 1 par, Chippendalestil, 1900-talets första hälft, björk, skuren dekor, klädda med rotting, slitage, fläckar, 1 fot med avslag.

Utropspris

700

183978 2018-02-13 19:21:02 700
182336 2018-02-13 19:09:04 650
183978 2018-02-13 19:18:18 600
183978 2018-02-13 13:21:17 500
168652 2018-02-13 13:17:09 450
183978 2018-02-11 04:13:37 425
168652 2018-02-11 02:26:00 400
168652 2018-02-11 02:25:47 250
183978 2018-02-10 07:28:13 225
95666 2018-02-09 19:35:55 100
183978 2018-02-02 21:16:11 50