NR: 414384 KARMSTOL Nyrenässans 18/1900-tal, ek, klädd med pegamoid/konstläder, bruksslitage.

Utropspris

177568 2018-02-13 19:04:42 150
167736 2018-02-10 10:55:50 125
178514 2018-02-06 22:56:05 100
167736 2018-02-10 10:55:24 100
167736 2018-02-10 10:55:19 80
173351 2018-02-06 17:15:34 60
178514 2018-02-03 13:56:42 50